SON TV

İstanbul’da yarın okullar tatil mi? İstanbul Valisi okullar tatil açıklaması yaptı mı?

İstanbul'da uzun süre şiddetli bir şekilde yağan yaşış nedeniyle 'yarın okullar tatil mi' sorusunun cevabı bu sabah saatlerinden itibaren araştırılıyor. İstanbul Valiliği'nden kar tatili açıklaması bekleyen öğrenciler Ali Yerlikaya'ya Twitter'dan 'İstanbul'da yarın okullar tatil mi' sorusunu yöneltiyor. Peki, 25 Şubat Pazartesi okullar tatil olacak mı? İstanbul Valisi okullar tatil açıklaması yaptı mı? İşte yanıtı

İstanbul’da yarın okullar tatil mi? İstanbul Valisi okullar tatil açıklaması yaptı mı?

İstanbul Valiliği’nin sosyal medya hesapları üzerinden pazartesi günü için kar tatili hakkında herhangi bir bilgi yer alıp almadığını merak eden öğrenciler, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. ‘Yarın okullar tatil mi?’ sorusuna yanıt arayan birçok öğrenci, valiliğin ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın resmi sosyal medya hesaplarını takip ediyor. Peki, yarın okullar tatil mi?  İstanbul Valisi okullar tatil açıklaması yaptı mı? İşte merak edilenler…

İstanbul’da önceki gün öğle saatlerinde başlayan ve ilerleyen saatlerde hızlanan kar yağışı, kenti etkisi altına aldı. Kar yağışının ardından öğrencilerin gündeminde ‘Yarın okullar tatil olacak mı? soruları yer aldı. Peki, 25 Şubat Pazartesi günü İstanbul’da okullar tatil olacak mı? İşte, kar yağışı sonrası tatil beklentisi olan öğrenciler için bazı detaylar

Yurdun genelinde etkili olan kar yağışları nedeniyle Türkiye beyaza büründü. Özellikle İstanbul’da yılın en yoğun kar yağışı yaşanıyor. Kar yağışının ardından İstanbul’da eğitim gören öğrenciler, yarın okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Önceki senelerde yaşanan yoğun kar yağışları nedeniyle İstanbul Valiliğinden kar tatili açıklaması gelmiş ve okullar tatil edilmişti.

İSTANBUL’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? 25 ŞUBAT PAZARTESİ

İki gündür yoğun bir şekilde etkisini gösteren kar yağışının ardından da beyaza bürünmüş İstanbul’un tadını çıkaran öğrenciler, İstanbul Valiliği ve İstanbul Valisi’nin sosyal medya hesaplarını yakından takip ediyor.

Peki yarın İstanbul’da okullar tatil mi? İşte kar tatili ile ilgili bütün son dakika gelişmeleri…

İstanbul hava durumu ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Peki, İstanbul’da kar yağışı ne kadar devam edecek? Meteorloji Genel Müdürlüğü tahminlerine göre İstanbul bugün kar yağışlı bir gün geçirecek. Yarın ise havanın nasıl olacağı merak konusuydu.

İstanbul’da olumsuz hava koşulları ve kar yağışının devam etmesi nedeniyle temel eğitim ve orta öğretim kurumlarında eğitime bir gün ara verildi.

İSTANBUL VALİLİĞİ KAR TATİLİ AÇIKLAMASI YAPTI

Kar yağışının ulaşımda oluşturduğu engel sebebiyle stanbul Valiliği okulların tatil edildiğini açıkladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre kar yağışı pazartesi günü saat 06.00’a kadar etkisini sürdürecek. Ancak kar yağışı ilçelere göre değişiklik gösterebilecek.

ETİKETLER: