SON TV

İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde Adem’in kalbi duruyor! İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragman

İstanbullu Gelin dizisinin 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanında kavgada bıçaklanan Adem ve Fikret hastanede yaşam savaşı veriyor. Adem'in kalbi duracak! İşte merakla beklenen İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanı..

İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde Adem’in kalbi duruyor! İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragman

İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan 65. yeni bölüm fragmanda; Fikret ve Adem hastanede yaşam savaşı veriyor.

İstanbullu Gelin dizisinin 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin’de çıkan kavgada bıçaklanan Adem ve Fikret hastanede yaşam savaşı veriyor. Faruk bunu hastaneye geldiğinde öğreniyor. Esma olanları öğrendikten sonra Faruk’a çok sert çıkıyor ve ‘Onu bile bile ailemizin içine soktun, al işte beğendin mi?’ diyor. Dilara Adem için, İpek ise Fikret için gözyaşı döküyor. İşte İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanı..

İSTANBULLU GELİN 65. YENİ BÖLÜMDE ADEM’İN KALBİ DURUYOR!

Esma ise Adem’i yaptığı o kadar şeye rağmen aileye soktuğu için Faruk’u suçluyor. Peki hastanede ameliyata alınan Adem ve Fikret ölüyor mu? Adem’in ameliyat sırasında kalbi duruyor.

İstanbullu Gelin’in 7 Aralık Cuma akşamı ekrana gelecek olan 65. yeni bölümünde Adem ve Fikret’in bıçaklanması tüm aileyi şoke edecek. Meyhanede oturdukları sırada arka masadakilerle kavga eden Fikret ve Adem bıçaklanarak ağır yaralanıyor. Hastanede ameliyata alınan Adem ve Fikret’in durumları ise kritik. Adem’in ameliyat sırasında kalbi duruyor.

ESMA BORAN, FARUK’U SUÇLUYOR!

Diğer yandan ise yaşanan bu olay Boranlar’ı birbirine düşürüyor. Yaşananlardan Adem’in sorumlu olduğunu düşünen Esma, Faruk’a kızarak ‘Sen onun ne haltlar yediğini bile bile getirdin ailemizin içine soktun’ diye bağırıyor.

İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde neler olacağı merak konusu. İstanbullu Gelin 65. yeni bölümüyle 7 Aralık Cuma akşamı Star tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

DİLARA, ADEM’E YALAN SÖYLEDİĞİ İÇİN PİŞMAN

Süreyya eve giden Dilara’nın yanına gidiyor. Dilara, Adem’den çok şikayetçi ama ona yalan söylediği için de bir o kadar pişman. Çocuğuna Adem’in annesinin yaptığını yaptığını söylüyor. Hatta bebeğini aldırmayı bile düşündüğünü anlatıyor. Süreyya ise Adem’in iyileşme sürecinden umutludur. ‘Neden durup dururken konağı versin’ diyor. Dilara Adem’in bebeği için yeni bir hayat kurmaya çalıştığının farkındadır.

İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı. Yeni fragman 65. Bölümden çok özel sahneler içeriyor. Faruk’un Adem kararı evde büyük gerginlik yaratıyor. Fikret yeniden kontrol edilemez hale geliyor. İşte son bölümde yaşananlar…

İSTANBULLU GELİN 64. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Adem’in geri adım atması ve konağı bedelsiz şekilde Boranlar’a geri vermesi üzerine Faruk bir teklifte bulundu. Adem’i konak bedeli karşılığında şirkete ortak yapmak isteyen Faruk’a annesi ve Fikret karşı çıktı. Esma da bunun üzerine kendi hisselerinin yönetimini Galip’e devredeceğini söyledi. İstanbullu Gelin’de kalan mirasla yeniden paraya kavuşan Boranlar, eski şirketlerini yeniden hayata döndürdü. Boran Turizm’i büyük bir toplantıyla duyuran Faruk aldığı haberle sarsıldı.

İstanbullu Gelin 64. son bölüm final sahnesinde, Adem ile Fikret arasında yüzleşme yaşandı. Adem’in yaptıklarını inandırıcı bulmayan Fikret, meyhanede alkolü de fazla kaçırınca bağırmaya başladı. Adem kalkıp giderken, Fikret ise yan masadakilerle kavgaya tutuştu. Kavgayı gören Adem, Fikret’in yardımına koştu ancak bıçaklanmasına engel olamadı. Faruk ise toplantı sırasında kendisine gelen telefonla şoke oldu. Bıçaklanan Fikret’in hayati tehlikesinin olduğu Faruk’a açıklandı.