SON TV

İstanbullu Gelin 80. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte İstanbullu Gelin fragmanı

Adem Dilara'yı kıskanıyor mu? İstanbullu Gelin 80. bölüme hazırlanırken yeni fragman da izleyiciler için yayınlandı. Star'ın sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in son ve yeni bölümü olan 80. bölüm fragmanı yayınlandı. Son.tv İstanbullu Gelin fragmanını yayınlıyor. İşte ayrıntılar

İstanbullu Gelin 80. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte İstanbullu Gelin fragmanı

Esma hastalığıyla, Faruk sürprizlerin sonuçlarıyla, Süreyya anlamlandıramadığı rüyalarla hayatına devam ediyor. İstanbullu Gelin’de 80. bölüm heyecanla beklenirken yeni fragman da Star TV tarafından yayınlandı. Yeni ve son bölüm fragmanında İstanbullu Gelin yine mutlulu, gerilim, komediyi harmanlıyor. İşte yaşanacaklar için en önemli ipucunu veren İstanbullu Gelin 80. bölüm fragmanı.

İstanbullu Gelin 79. bölümde neler olmuştu?

Esma’nın ilerleyen hastalığı konakta yeni bir dönemi başlatır. Esma’nın hastalığının tetiklenmesi herkesin kendisini sorgulamasın sebep olur. Esma, babasının onun üzerinde kurduğu hakimiyetin aynısı Faruk üzerinde kurmayacaktır. Faruk, yeni hayatının ilk günlerini Süreyya ile yaşarken aynı zamanda planlar yapmaktadır. Esma’nın Anastasia’yı ve Osman ile olan ilişkisini unutması Anastasia’nın konaktaki işine devam etmesine sebep olur. Süreyya’nın anlam vermediği rüyaları ise devam etmektedir. Faruk’un Süreyya’ya yaptığı sürpriz ise onların yeni bir yola girdiğinin göstergesidir.

0/5 (0 Reviews)