SON TV

İstanbullu Gelin göğüs sahnesi sosyal medyayı yıktı!

İstanbullu Gelin göğüs ucu frikik sahnesi sosyal medyada da olay oldu. Reyting rekortmeni İstanbullu Gelin dizisinde İpek'in göğüs ucu sahnesini herkes konuşuyor.

İstanbullu Gelin göğüs sahnesi sosyal medyayı yıktı!
  • Dizi
  • 03 Ocak 2019 20:13

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin göğüs ucu görünen sahnesi sosyal medyayı yıktı. İstanbullu Gelin dizisinde yayınlanan göğüs ucu sahnesi ardından sosyal medya hesapları üzerinden çok sayıda tepki içerikli paylaşımlar geldi.

Star TV ekranlarının fenomen dizisi İstanbullu Gelin geçtiğimiz günlerde reytinglerdeki başarısından daha çok skandallarıyla gündeme gelmeye başladı. Başarılı ve çok izlenen Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı dizi geçtiğimiz günlerde yayınlanan 68. bölümünde hamam sefası sahnesinde bir frikiğe imza attı.

İSTANBULLU GELİN O SAHNE OLAY OLMUŞTU

İstanbullu Gelin 66. bölümde arabada mastürbasyon sahnesiyle 14 Aralık Cuma günü sosyal medyada yine olay olmuştu. O sahnede Osman ve yanındaki kadın arkadaşının arabadaki çay dökme sahnesi damga vurmuştu. İkilinin arabadaki duygusal sahnesinde Gülbin’in Osman’ın üzerine çay dökmesi ve temizlemeye çalıştığı anlar cinsel ilişki sahnelerini andırmıştı. Star TV bu görüntüleri yayından kaldırmıştı.

Şimdi ise hamam sahnesinde İpek’in peştamelinden görünen göğüs ucu olay oldu. Twitter’da gündem olan sahnenin bilerek yayınlandığı iddia edildi. İstanbullu Gelin dizisinin bu sezon final yapacağı hatta başrollerden biri olan Özcan Deniz’in başka senaryo ve projelere onay verdiği medya kulislerinden iddia edilenler arasında…

İŞTE O SAHNE

İstanbullu Gelin göğüs ucu frikiği sahnesi ardından sosyal medyada tepkive eleştiriler artmaya başladı. Her hafta reytinglerde açık ara birinciliği hedefleyen İstanbullu Gelin dizisinin bu sahnesi ardından deyim yerindeyse sosyal medya yıkıldı.

İSTANBULLU GELİN 68. SON BÖLÜM

Esma, dengeleri değiştirecek yeni bir karar alıyor.
Esma ve Garip düğünü için kızlar heyecanla hazırlıkları sürdürürken Faruk ve Fikret’in aklında bambaşka bir telaş, soru vardır; kim, nerede yaşayacak… Esma’nın tavrı Faruk ve Fikret için beklenmedik olsa da verilen cevap neticesiyle Faruklar yeni bir yola çıkma kararı alırlar. Konakta aileyi bir arada tutabilmenin çarelerini arayan Süreyya için susmak zorlaşırken bir de Senem’in Adem’le ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalır. Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır.

İstanbullu Gelin 68. bölümü izlemek için tıklayın

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Deniz Akçay Katıksız – Armağan Gülşahin

Özcan Deniz

Faruk – Özcan Deniz

Aslı Enver

Süreyya – Aslı Enver

İpek Bilgin

Esma – İpek Bilgin

Salih Bademci

Fikret – Salih Bademci

Fırat Tanış

Adem – Fırat Tanış

Tamer Levent

Garip – Tamer Levent

Tilbe Saran

İdil – Tilbe Saran

Meral Çetinkaya

Ülfet – Meral Çetinkaya

Dilara Aksüyek

İpek – Dilara Aksüyek

Güven Murat Akpınar

Osman – Güven Murat Akpınar

Neslihan Yeldan

Senem – Neslihan Yeldan

Nihal Yalçın

Güneş – Nihal Yalçın

Ahsen Eroğlu

Yaz – Ahsen Eroğlu

Nergis Çorakçı

Kıymet – Nergis Çorakçı

Pelinsu Pir

Nurgül – Pelinsu Pir

Fatih Koyunoğlu

Akif – Fatih Koyunoğlu

Neslihan Arslan

Dilara – Neslihan Arslan

Ahmet Sabri Özmener

Mustafa – Ahmet Sabri Özmener

Eren Balkan

Gülistan – Eren Balkan

Muharrem Türkseven

Nazif- Muharrem Türkseven

Artun Kasapoğlu

Emir – Artun Kasapoğlu

Hakan Altıner

Şahap – Hakan Altıner

ETİKETLER: