SON TV

İstanbullular dikkat! Kuvvetli sağanak geliyor (İstanbul 5 günlük hava durumu)

İstanbul'da kar yağışının etkili olmasının ardından Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamasına göre, Marmara Bölgesi'nde etkili olacak sağanağın Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'ın batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. İstanbul için 5 günlik hava durumu raporuna göre; İstanbul'da bugün etkili olacak yağmurlu hava durumu pazar gününe kadar kuvvetli sağanak şeklinde görülecek. İşte İstanbul için 5 günlük hava durumu tahminleri...

İstanbullular dikkat! Kuvvetli sağanak geliyor (İstanbul 5 günlük hava durumu)

İstanbul 5 günlük hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı. İstanbul’da geçtiğimiz günlerde ara ara etkili olan kar yağışının ardından Meteoroloji’den sağanak uyarısı geldi. Meteoroloji’nin resmi internet sitesinde yer alan 5 günlük hava durumuna göre, İstanbul’da bugün hava yağmurlu görülüyor. Cuma günü ise il genelinde kuvvetli sağanak yağış etkili olacak.

İstanbul’da 5 günlük hava durumu raporuna göre, sağanak yağış pazar gününe kadar devam edecek. Hava sıcaklığı ise en düşük 9 en yüksek 11 derece olacak. İşte Meteoroloji’den yapılan son hava durumu tahminleri…

İSTANBUL’DA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

İstanbul’da bugün yağmurlu havanın hakim olmasının ardından yarın gün boyu kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Haftasonu yağış görülmüyor. İstanbullular haftasonu en düşük 5, en yüksek 8 derece hava sıcaklığı görecek. 14 Ocak Pazartesi günü ise yağmurlu hava İstanbulluları bekleyecek.

Meteoroloji’den yapılan son dakika açıklamasına göre, Marmara Bölgesi’nde sağanağın Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. İstanbul’da bugün etkili olacak yağmurlu hava 11 Ocak Perşembe günü kuvvetli sağanak şeklinde görülecek. İşte güncel hava durumu tahminleri…

MARMARA’DA SAĞANAK YAĞIŞ

Marmara Bölgesi’nde sağanağın Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, sıcaklıklar 2 ila 4 derece artacak.

Parçalı çok bulutlu, genelinin aralıklı yağmur ve sağanak şeklinde geçeceği tahmin edilen bölgede yağışların, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması öngörülüyor.

Rüzgarın güney ve güneybatı (lodos) yönlerden fırtına (60-80 km/s) şeklinde esmesi beklenen bölgede, kuvvetli yağış, rüzgar ve fırtına nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlardan dikkatli ve tedbirli olmaları isteniyor.

0/5 (0 Reviews)