SON TV

İstiklal Marşı’nı bilmeyen Şevval Şahin: Bu beni daha az mı Türk yapar

Katıldığı programda İstiklal Marşı'nı okuyamayan ve Atatürk ile ilgili herhangi bir söz bilmeyen model, "Benim için çok normal. Ne olmuş yani İstiklal Marşı'nı okumadıysam." dedi.

İstiklal Marşı’nı bilmeyen Şevval Şahin: Bu beni daha az mı Türk yapar

Cnn Türk’te yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında zor anlar yaşayan ve bugün Türkiye’de en çok konuşulan isim haline gelen Şevval Şahin’den açıklama geldi.

Sosyal medya hesabından kendini savunan model, programın anlaşmalı olduğunu, yayınlanmaması gereken kısımların izinsiz yayına verildiğini ve program ile sunucular hakkında dava açacağını dile getirdi.

“BU BENİ DAHA MI AZ TÜRK YAPAR?”

Şevval Şahin, “O masaya oturmamın sebebi tamamen sosyal proje ile alakalı olduğu içindi. Ama biz bir anlaşma yapmıştık. O anlaşmanın içerisinde de benim rahatsız olduğu konular hiçbir şekilde açılmayacaktı. Koronavirüs, parti, sevgilim ile ilgili sorular, Türklüğümü sorgulayan sorularla karşılaştım ve ilk etapta gerildim ve menajerime gittim. Stüdyoyu terk edecektim ama etmedim. Beni ikna ettiler ve ben yine o masaya oturdum. Ben televizyonda İstiklal Marşı’nı söylemedim. So what? So what? Bu beni örnek Türk kadını mı yapıyor? Daha az mı Türk yapar” dedi.