SON TV

Itır Esen, Acun ile aşk yaşadığı iddiası sonrası Google’de trend oldu!

Itır Esen'in Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı dedikoduları çıkar çıkmaz Google'de trend olduğu öğrenildi. Google'da en az 200 bin kez aranan Itır Esen'in Acun Ilıcalı aşk iddiası gündemi belirledi.

Itır Esen, Acun ile aşk yaşadığı iddiası sonrası Google’de trend oldu!

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen kısa sürede Google aramalarında trende girmeyi başardı. Kısa sürede gündeme oturan Itır Esen, Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddiası ardından Google’da en az 200 bin kez aranarak yeniden gündem olmayı başardı.

2017 yılında Miss Turkey güzeli seçilmesi ardından 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde attığı skandal tweet ortaya çıkan ve hemen ardından tepkiler dinmeyen Itır Esen tacından olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı’da boşanan Acun Ilıcalı’nın da yeni aşka Itır Esen ile yelken açtığı iddiaları bugünlerde magazin gündemini sallıyor.

View this post on Instagram

breakfast in bed? 🍕 @sceptrumx

A post shared by Itır Esen (@itiresenn) on

Acun Ilıcalı ile Itır Esen’in Bağdat Caddesi’nde bir restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri son olarak da Dubai’de kısa bir tatil yaptıkları ileri sürülüyor. Ardından da kalabalık bir arkadaş grubu ile Dubai’de çekilmiş bir fotoğraf karesi ortaya çıktı.

Peki kim bu Itır Esen? Magazin dünyasını sallayan bu ismin 15 Temmuz’da attığı o skandal tweet ne ve Itır Esen’in eski Yeşilçam güzeli Itır Esen ile bir bağlantısı var mı?

TÜM BU SORULAR BU HABERDE – TIKLAYIN