SON TV

Ivana Sert’ten bikinili hodri meydan

Ivana Sert, Instagram üzerinden paylaştığı bikinili fotoğrafıyla kusursuz fiziğini bir kez daha takipçilerine gösterdi.

Ivana Sert’ten bikinili hodri meydan

Son günlerde çıkardığı şarkı ile gündemden düşmeyen Ivana Sert, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bikini fotoğrafı ile gündem oldu. Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler arasında yer alan 40 yaşındaki Ivana Sert, kusursuz fiziğiyle takipçilerinin büyük ilgisini aldı. Sporcu bikinisiyle olay olan Ivana Sert kısa sürede fotoğrafına binlerce beğeni aldı. Ivana Sert güzelliğiyle büyüleyen ünlülerden. Bir oğlu olan Ivana Sert, bozulmayan fiziğiyle herkesin hayran kaldığı bir isim…

Ivana Sert Yunanistan’da çekildiğini belirttiği fotoğrafta bir sahilde güneşe doğru bakarken görülüyor. Yoğun spor yaptığı bilenen Ivana Sert takipçilerinin çok sayıda yorumunu da aldı.

IVANA SERT KİMDİR?

Ivana Sert, 1979 yılının 25 Ekim ayında Sırbistan Belgrad’ta dünyaya geldi. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir.

2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur.

Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.

Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

Kendisi, 2011’de Yok Böyle Dans adlı yarışmaya katılmış. Bunun ardından 2012 yılında Yalan Dünya adlı diziye de kendisini canlandırarak konuk olmuştur. Son olarak ise Bugün Ne Giysem adlı programda jüri üyesi olarak katılmıştır.

ETİKETLER: