SON TV

Jet Sosyete 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete’nin yeni bölümü bu hafta!

Jet Sosyete 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Jet Sosyete geçen hafta yayınlanmayınca herkes final mi yapıyor demişti. Fakat Gürse Birsel Jet Sosyete'nin 8. bölüm fragmanlarını yayınladı. Jet Sosyete'de neler olacak?

Jet Sosyete 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete’nin yeni bölümü bu hafta!

Star TV ekranlarından TV8’e transfer olan ve 2. sezon 8. bölümü yayınlananacak Jet Sosyete’de kahkaha tufanı devam ediyor. Geçtiğimiz hafta maç nedeniyle Çarşamba günü yayınlanmayan Jet Sosyete’nin biteceği iddia edilmiş, fakat başrol ve senarist Gürsel Birsel dizinin yeni bölümünün fragmanlarını sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamıştı.

Jet Sosyete’nin 8. bölümünde yine birçok olay yaşanacak. Gizem ilginç bir şekilde bir dizinin çekimlerinde ilgi çekmiş ve başrol olarak ‘Zehir Zıkkım’ dizisine dahil edilmişti. Fakat Gizem’in dişindeki ağrı geçince kişiliği ortaya çıkmış, yönetmen Gizem’in canlandırdığı rolü öldürmek için uğraşmıştı. Bu kez Gizem ölmemek için direnecek ve seyirciyi bu şekilde güldürecek.

Sonradan görme genel müdür Yaşar kendisine internet üzerinden çok uygun fiyata aldığı elektronik eşyayla hayal kırıklığına uğrayacak. Bu durum Yaşar’ı fazlasıyla üzeceğe benziyor. İlayda bu kez Cengiz ve Yaşar’a kafayı takar. Onları yaşları itibariyle kalp krizi konusunda uyarırken yeni yeni sürprizler ortaya çıkacak.

İŞTE JET SOSYETE 8. BÖLÜM ÖZETİ

Yaşar kendine internet üzerinden çok uygun fiyata elektronik alet almıştır. Kendisiyle gurur duymaktadır fakat paket geldiğinde içinden bir biblo çıkar. Yaşar, ailenin dalga konusu olurken, biblonun çok değerli bir koleksiyon parçası olduğu ortaya çıkar. Zahide dahil herkes biblonun peşine düşer.

Şennur, evinde aile dizilimi yapmaya karar vermiştir. Kısa sürede bunu duyurmayı ve popüler hale getirmeyi başarır. Herkes aile dizilimine geliyordur. Kumsal’ın ailesi ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kumsal’ı da çağırır ama aynı seansa Yıldız’ın da gelmesi ile olaylar karışır.

Fokus grup sonuçları yüzünden Gizem’i, ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkaracaklardır. Oynadığı bölümde öldüreceklerdir. Gizem bunu engelleyebilmek için çeşitli planlar yapar.

İlayda, Cengiz ve Yaşar’a bu sefer sağlıkları konusunda büyük bir baskı yapmaya başlar. İkisinin de yaş itibari ile kalp krizi geçirme riski olduğu bahanesiyle çeşitli tetkiklerden geçmelerini ister. Üzerlerindeki baskı sonucu ofiste panik atak geçirirler. İlayda, onları hastaneye götürmeye çalışırken başka sürprizlerle karşılaşır.

Jet Sosyete’nin 7. bölümünde neler olmuştu?

Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu whatsapp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür. Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.

Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır. Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır.

Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatını tehlikeye girer.

Jet Sosyete’ye geçtiğimiz bölümlerde ‘Kumsal’ olarak dahil olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncularından Yasemin Sakallıoğlu, dizi çerçevesinde büyük övgüler alıyor. Karadenizli genç bir kadını canlandıran Yasemin Sakallıoğlu, EDHO dizisi ardından boy gösterdiği Jet Sosyete’nin en sevilen karakterlerinden biri oldu. Kumsal’ın Talip’i etkileyerek yeni arkadaş olduğu Yıldız’ın elinden alabilecek mi?

JET SOSYETE GEÇEN HAFTA NEDEN YOKTU?

Gizem karakterini canlandıran senarist Gürse Birsel geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden açıklama yaparak yeni bölüm olmadığını, bunun nedeninin maç olduğunu söylemiş, haftaya bomba bir bölümle yine beraberiz demişti.

ETİKETLER: