SON TV

Jet Sosyete yeni sezon 2.bölüm’de Yıldız Tilbe sürprizi!

'Jet Sosyete'nin ikinci sezon ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümüne şarkıcı Yıldız Tilbe konuk oluyor.

Jet Sosyete yeni sezon 2.bölüm’de Yıldız Tilbe sürprizi!

Jet Sosyete ikinci sezonuyla bomba gibi döndü… Gizem’den Cengiz’e, İlayda’dan Şennur’a pek çok karakteri izleyenleri kahkahalara boğuyor. Jet Sosyete yeni sezonun ilk bölümünde bir de Ozan Güven bombası vardı.Ozan Güven, dizide Levent Çıkrıkçıoğlu karakterine can verdi.

Alara ve İlayda’nın babası olarak diziye katılan Ozan Güven, konuk oyuncu olarak dizide yer aldı. Jet Sosyete’de izleyenleri bu sezon bambaşka sürprizler de bekliyor.

İşte size Yıldız Tilbe bombası!

TV8’de çarşamba günleri ekrana gelen ‘Jet Sosyete’nin yeni sezon ikinci bölüm fragmanı yayınlandı.
Fragmanda izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı. Yeni bölüme ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe konuk oyuncu olarak katılıyor. Gizem ile (Gülse Birsel) Yıldız Tilbe arasındaki diyaloglar, izleyiciyi kahkahaya boğacağa benziyor.

Sosyal medyada fenomen olan Yasemin Sakallıoğlu da Jet Sosyete’de. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) dizisinden ayrılan Yasemin Sakallıoğlu, Jet Sosyete’ye büyük renk kattı. Dizide Alara ve İlayda’nın bakıcı ablası olarak bulunan Sakallıoğlu,Karadeniz şivesiyle canlandırdığı Kumsal karakteriyle bu sezon izleyenleri epey güldüreceğe benziyor.