SON TV

Jet Sosyete’de Ozan Güven ve Yasemin Sakallıoğlu’nun rolü ne?

Jet Sosyete'ye bu sezon iki isim damgasını vuracak. Bunlardan biri Yasemin Sakallıoğlu, ikincisi Ozan Güven... Peki bu ikilinin rolü ne?

Jet Sosyete’de Ozan Güven ve Yasemin Sakallıoğlu’nun rolü ne?

Gülse Birsel’in kalemiyle ve oyunculuğuyla geçtiğimiz yıl Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve kısa sürede milyonlarca izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Jet Sosyete yeni sezona bomba gibi geliyor.

Gülse Birsel’in paylaşımıyla 10 Ekim 2018 günü Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de 2. sezonuna başlayacak olan diziye bomba gibi isimler dahil oldu.

YASEMİN SAKALLIOĞLU VE OZAN GÜVEN

Yıllar önce Rizeli annesinin taklidini yaparak çekilen bir videosu ile hayatımıza giren ve ardından herkesi Karadenizli şivesi ve komik videolarıyla güldüren Yasemin Sakallıoğlu ve Cem Yılmaz’ın muhteşem filmlerinin yanı sıra her rolün adamı Ozan Güven Jet Sosyete ailesine katıldı. Fakat Ozan Güven’in konuk oyuncu olarak dizide rol alacağı öğrenildi.

YASEMİN SAKALLIOĞLU VE OZAN GÜVEN’İN ROLÜ NE?

Yasemin Sakallıoğlu akşam saatlerinde paylaştığı bir fotoğrafla hayranlarının büyük beğenisini topladı. Fotoğraftan görüldüğü üzere Ozan Güven İlayda ve Alara’nın babası olarak konuk oyuncu olacağı biliniyor. Yasemin Sakallıoğlu’nun ise dizide İlayda ve Alara’nın annesi mi yoksa hizmetlisi mi olacağı 10 Ekim’de görülecek.

İlayda, Gülse Birsel’in üvey oğlu Ozan’ın sezon finalinde düğünde terk ettiği eski nişanlısı… Alara ise Gündüz’ün manitası…

NASIL BİTMİŞTİ?

Dizide neler olacak? Bilindiği gibi Jet Sosyete ilk sezon finalinde Ozan ve İlayda çiftinin düğünlerini yapmak üzereyken onların ayrılışlarını, Ozan’ın Melike ile el ele partiye gitmişti. Tam o sırada İlayda gelinliği ile gelmiş Ozan ve Melike çiftini el ele görmüştü. Aslında hüzünlü olan bu sahne seyircileri mutlu etmişti.

NELER OLACAK?

Peki şimdi neler olacak? İlayda intikam için neler yapacak? Alara ve Gündüz aşkı nerelere gidecek? Melike ve Ozan aşklarını nasıl duyuracak? Tüm bu soruların cevabı 10 Ekim 2018 günü TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Jet Sosyete’de verilecek!