SON TV

Kadın 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Baharla Arif yakınlaşıyor…

Kadın 34. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Fox TV'de heyecanla izlenen son bölümden sonra Kadın 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sarp, Enver'i ziyarete gelir. Kadın 35. yeni bölüm fragmanında ise Arif, Bahar'a olan aşkını itiraf eder ve onu öpmek ister. Kadın 34. son bölüm özeti ve yeni 35. bölüm fragmanı haberimizde.

Kadın 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Baharla Arif yakınlaşıyor…

İzleyenleri derin kedere boğan Kadın dizisi, tüm heyecanıyla devam ediyor. Bahar’ın hastalığı ve hayatta kalma mücadelesi, izleyenleri derinden etkiliyor. Kadın 34. bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi.

Kadın 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın dizisi son bölümü dün akşam Fox TV’de ekrana geldi.

Kadın 34. son bölümde Enver, Şirin’in bir yalanını bulur. Fuat’ın verdiği parayı bulan Enver, Şirin’in yalan söylediğini anlar. Ama Şirin, bunu bahane ederek evi terkeder ve Fuat’ın yanına gider.

Kadın son bölüm fragmanında ise Enver’in süpriz ziyaretçisi onu şok eder. Sarp, Enver’in evine gelmiştir. Kadın 35. yeni bölüm fragmanında Arif, Bahar’ı öpmek için harekete geçiyor. Kadın 34. bölüm Fox TV’den izleme bağlantısı, özel sahneler haberimizde. İşte Kadın 35. yeni bölüm fragmanı…

KADIN 35. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 34. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Jale’nin Sarp diye birinin Dayısı Enver’i ziyarete geldiğini Bahar’a söylemesi üzerine Bahar, büyük bir paniğe kapılır.

Bahar’a aşık olduğunu artık kimseden saklamayan Arif de babasına bu konuda resti çeker.

Başka uygun ilik bulunamaması üzerine iliği Şirin’den almak zorunda kalan Jale, Bahar’ı ikna etmeye çalışır. Ama Bahar’ı Şirin’e muhtaç olma düşüncesi bile korkutmaktadır.

Hastalığı nedeniyle iyice güçsüzleşen Bahar, en sonunda yığılıp kalır.

Şirin’in bir yalanını daha yakalayan Enver, onu bir daha evde görmek istememektedir. Enver, Şirin’in sakladığını parayı bulur ve yalan söylediğini anlar. Şirin ise bu olayı bahane ederek evi terkeder. Şirin’in ise bir sonraki hamlesi ne olacaktır?

ETİKETLER: