SON TV

Kadın 38. bölümde Şirin, Bahar’a iliğini verecek mi? Kadın 38. bölüm fragmanı

Kadın 38. bölüm fragmanı 37. bölümünün hemen ardından yayınlandı. Kadın 37. bölümde Bahar gittikçe ölüme yaklaşıyor. Bahar'ın 37. bölümdeki o sahnesi hem izleyenleri hem de Özge Özpirinçci'yi gözyaşlarına boğdu. Peki Kadın 38 bölüm fragmanında neler olacak? İşte Kadın 38. bölüm fragmanı

Kadın 38. bölümde Şirin, Bahar’a iliğini verecek mi? Kadın 38. bölüm fragmanı
  • Dizi
  • 31 Ekim 2018 14:56

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinin 37. bölümünde Şirin, Bahar için Sarp ile pazarlık yapıyor.
Kadın dizisinin 37. bölümü Fox TV’de ekrana geldi. Bahar’ın tek umudunun Şirin olduğunu öğrenen Sarp için çözüm hiç planlamadığı şekilde gelişecektir. Kadın 38. bölüm fragmanı izle! Şirin, Bahar’a iliğini verecek mi?

KADIN 37. BÖLÜM İZLE

37. Bölüm Özeti

Çocuklarına kavuşmanın şaşkınlığı içinde olan Sarp, Bahar’ı görmek için de heyecanlıdır. Nisan ve Doruk ise babalarını gördüklerine inanamamışlardır. Hatta Doruk bunun bir rüya olduğunu düşünmektedir. Bahar’ın tek umudunun Şirin olduğunu öğrenen Sarp için çözüm hiç planlamadığı şekilde gelişecektir.

Kadın 37. bölüm yayınlandıktan sonra Kadın 38. bölüm fragmanını da yayınlandı. Gözyaşlarının sel olduğu dizide dün akşam Bahar’ın ölümle savaştığını izledik. Sarp, çocuklardan sonra Bahar’ı da görmek istiyor ama Enver ona engel oldu. Bahar’ın can çekiştiğini öğrenen Sarp, Şirin ile konuşmaya gitti. Nisan ile Doruk babalarını gördükten sonra toparlanmakta zorlandı. Kadın 38 yeni bölüm fragmanı da dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlandı. Bahar’ın zorlu yaşam mücadelesini canlandıran Özge Özpirinçci de dizisini izlerken gözyaşlarına boğulmuş. Özpirinçci diziyi izlerken ağladığı fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

ŞİRİN’DEN SARP’A AHLAKSIZ TEKLİF!

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif hastane odasında Bahar’a evlenme teklif ediyor ve elindeki annesinin yüzüğü uzatıyor. Bahar gözyaşları içinde Arif’e bakıyor. Sonra yüzüğü alıp parmağına takıyor. Ve Arif’e bakıp ‘ölmez sağ kalırsam’ diyor. Sarp ise Bahar ile ilgili her şeyi öğreniyor. O geceyi Enver’in evinde geçiriyor.Bahar fenalaşıyor. Arif sevdiği kadının gözleri önünde nasıl mahvolduğunu yüreği yanarak izliyor. Acele ile anneanneleri ile hastaneye gelen Doruk ve Nisan babaları ile karşılaşıyor. Sarp evlatlarına gözyaşları içinde kavuşuyor. Doruk yaşadıklarının rüya olduğunu sanıyor. Sarp ‘bir daha hiç gitmeyeceğim’ diyerek çocuklarına teskin ediyor. Nezir’in bir adamı Sarp’ı görüyor. Münir son anda yetişip adama para vererek onu susturuyor. Münir, Sarp’ı biran önce oradan çıkarmak istiyor. Sarp inatla Bahar’ı göreceğini söylüyor. Ama Sarp gitmek zorunda. Nisan’ın ‘baba gitme’ yakarışlarına rağmen gidiyor. Doruk yaşadıklarının rüya olduğunu düşünüyor. Sarp kapıda Münir’i Pırıl’a gönderiyor ve bir kaç güne geleceğini söylüyor. Arabaya binip oradan gidiyor. Münir hemen Suat’ı arayıp olanları anlatıyor. Nisan annesinin yanına gidiyor. Annesinin kolundaki izleri gören Nisan korku içinde. Bahar kızını sakinleştiriyor ve bir annenin en iyi ilacının çocuklarının kokusu olduğunu söylüyor. Sarp Şirin’i buluyor. Suat’ın evinde onu Bahar’a götürmek için ikna etmeye çalışıyor. Ama Şirin’in ikna olmaya niyeti yok. Pırıl ve Suat’ı odadan çıkararak Sarp’la pazarlık yapacağını söylüyor.Şirin,  Sarp’a onunla olursa ablasını kurtaracağını söylüyor. Sarp’ın bu teklifi kabul etmekten başka çaresi yok. Şirin’i hastaneye götürüyor. Bahar kardeşini görünce gözyaşları içinde ayağa kalkmayta çalışıp ona sarılıyor.

KADIN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şirin hastanede Bahar’ın ziyaretine gidiyor ve Bahar’a hasta yatağında, ” Ben senin gerçekten kardeşin gibi olmak istiyorum. Nisan ve Doruk’un teyzesi olmak istiyorum. Sarp’ın ilgisine karşılık vermemem gerekirdi. Bana sahip olmasına izin vermemliydim” diyor. Bu sözler karşısında Bahar gözyaşlarına boğuluyor. Ondan nefret ediyorum diye isyan ediyor.Kadın 38. bölüm FOX TV ekranlarında 6 Kasım’da yayınlanacaktır. Diziyle ilgili detayları haber sayfamızda öğrenebilirsiniz.

KADIN 38. BÖLÜM FRAGMANI İZLE