SON TV

Kadın 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ölen kişi belli oldu! (Kadın 46. son bölüm izle)

Kadın dizisinin merakla beklenen 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın dizisinin yayınlanan 46. son bölümünde Sarp, Bahar ve çocukları bir eve götürüyor. Kadın dizisinin son bölüm fragmanında kadınlardan birinin öldüğü ve apartmandan ceset çıkarıldığı görülmüştü.Yayınlanan 46. son bölümde kimin öldüğü belli oluyor. Kadın 47. yeni bölüm fragmanı da son bölümün ardından yayınlandı. Kadın 46. son bölümü ve 47. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kadın 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ölen kişi belli oldu! (Kadın 46. son bölüm izle)

Kadın dizisinin merakla beklenen 46. yeni bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın 46. son bölümde ölen kişinin kim olduğu merak ediliyor. Kadın 46. bölümde en çok merak edilen sorular arasında kimin öldüğü sorusu ön plana çıkıyor. Daha önce yazdığımız analizde tahmin ettiğimiz gibi vurulan kadın Yeliz oluyor. Apartmandan çıkarılan ceset Yeliz’e ait. Kadın 46. son bölümde öldürülen Yeliz’in ardından Ceyda ve diğerleri perişan oluyor. Ekranların nefes kesen dizileri arasında yer alan Kadın 46. yeni bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitledi. Kadın dizisinin 46. son bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Kadın dizisinin son bölümünün yayınlanmasının ardından 47. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kadın dizisinin 46. son bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Öte yandan Yeliz’in ölümüyle yıkılan Ceyda, kendini toparlayamaz. Öte yandan Sarp ve Bahar’ın beraber olduğunu öğrenen Pırıl yeni planını devreye sokuyor.

Kadın 46. son bölümde Bahar, Yeliz’in öldüğünü öğrenince ne yapacak? Kadın 46. son bölümün yayınlanmasının ardından 47. bölüm fragmanı da yayınlandı.

KADIN 46. SON BÖLÜM İZLE

KADIN 46. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın 46. son bölüm dün akşam ekrana geldi. Sarp’ın güvenli bir yere götürdüğü Bahar ve çocuklar hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyor. Öte yandan çocuklar anne ve babalarıyla uyumak istiyor. Bahar ise Sarp’a olan kızgınlığını gizlemeye çalışarak çocukların mutluluğunu köreltmek istemiyor.

PIRIL, BAHAR VE ÇOCUKLARININ KALDIĞI EVE GİDİYOR

Kadın dizisinin 46. son bölümü yayınlandı. Yayınlanan 46. son bölümde Bahar ve çocuklarını bir eve götüren Sarp, hiç beklemediği birşeyle karşılaşıyor. Pırıl çocuklarını alıp, Bahar ve çocuklarının kaldığı eve getiriyor.

KADIN 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 47. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın dizisinin 47. yeni bölümü 29 Ocak 2019 Salı günü yayınlanacak