SON TV

Kadın 46. son bölümde ölen kadın gün yüzüne çıkacak mı? Kadın yeni bölümde hangi kadın öldü?

Kadın dizisi 46. bölüm fragmanında Kadın izleyicilerini çok heyecanlandıran sahneler görüldü. Kadın dizisindeki Bahar'ın annesi Hatice ölecek mi?

Kadın 46. son bölümde ölen kadın gün yüzüne çıkacak mı? Kadın yeni bölümde hangi kadın öldü?
  • Dizi
  • 31 Aralık 2018 12:00

Kadın dizisinin 46. son bölümünde merak edilen sorular gün yüzüne çıkacak mı sorusu merak ediliyor. Kadın dizisinin 46. bölümünde ölen kadın fragmanda görünüyor mu? Kadın dizisinin 46. bölümünde hangi kadın ölüyor? Kadın dizisinin 46. bölüm fragmanında Bahar’ın annesi Hatice’nin vurularak yaralandığı görülüyor. Peki Hatice ölecek mi?

FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisinin 45. son bölümünde Sarp, Bajar ve çocuklarını kötülüklerinden koruyup kollamak için güvende olabilecekleri mekan ayarlamak için girişimlerde bulunsa da iş işten geçmişti. Kadın dizisi 46. son bölümde Nezir tarafından Bahar ve çocuklarının kaçırılacağı esnada çok şaşırtan bir hadise meydana geldi. Kadın 46. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kadın dizisinin 46. son bölümünün çok merak edilen fragmanı da yayınlandı. 1 Ocak 2018 tarihinde yani Salı günü yayınlanacak Kadın dizisinin 46. fragmanı yine heyecan dolu…

KADIN 46. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kadın 46. bölüm fragmanı Kadın dizisinin resmi Instagram hesabı üzerinden yayınlandı. Kadın 46.

KADIN 45. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

KADIN DİZİSİ 45. BÖLÜM İZLE

Kadın Dizisi 45. bölümünü izlemek için buraya tıklayın

KADIN 45. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar iş aramaya başlıyor. Arif yine Bahar’ın yanında ve onun hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor. Enver, Şirin’e borcunu ödemesine yardım etmesi için çalışmasını istiyor Hatice yine kızına arka çıkmaya çalışsa da Enver’in bu karardan dönüşü yok. Enver bir yandan da terziliğe dönüyor ve komşularına işine döndüğünü söylüyor.

kadin-dizisi-izle

PIRIL PERİŞAN HALDE

Suat, Pırıl’ın yanına gidiyor. Pırıl’ın üzgün olmasına dayanamıyor ve bu riski göze alıyor. Pırıl gözleri yaşlı şekilde babasına sarılıyor. Pırıl babasına Suat’ın onlarla olmadığını anlatıyor. Kavga etseler de ondan şüphelense de konu başka. Pırıl gözyaşları içinde Bahar’ın Sarp’ın telefonunda ‘Baharım’ diye kayıtlı olduğunu söylüyor. Pırıl bu gerçekle baş edemiyor. Pırıl, Suat’tan ses kayıtlarını istiyor. O konuşmalarda da Sarp’ın ‘Baharım mı’ dediğini merak ediyor. Ses kayıtlarında Bahar’a Suat’ın aşkım dediğini ve Bahar’ın da onu terslediğini duyuyor. Sarp her şeyi açıklayacağını söylüyor. Pırıl adeta yıkılıyor.

CEYDA ARDA’NIN BABASI İLE KARŞILAŞIYOR

Bahar çocukları için çok tedirgin. Ceyda’ya da dert yanıyor. İş aramaya başlayan Bahar iş ayırmasa da Ceyda onu çok yormayacak bir iş bulmasını istiyor. Ayrıca Peyami’nin nişanlandığını duyan Ceyda çok gergin. Bahar da durumun farkında. Ceyda Peyami’den hoşlandığını açıklamak zorunda kalıyor. Ceyda Bahar’la iş ararken bir adamla karşılaşıyor. Bahar fark etmeden oradan kaçarcasına gidiyor. Ceyda’nın kaçtığı adamın ismi Emre ve iş ilanı için baktıkları kafenin sahibi. Bahar, Emre ile tanışıp iş aradığını söylüyor. Bahar, Emre ile konuştuktan sonra işe alınıyor. Hemen eve koşup Ceyda’nın yanına gidiyor. Ceyda bir anda panik atak geçirdiğini söylüyor. Bahar ona inanmıyor. Ceyda başta anlatmak istemese de Emre’yi tanıdığını söylüyor. Ceyda, Emre’nin Arda’nın babası olduğunu söylüyor.

MÜNİR, NEZİR’İN PLANINI ÖĞRENİYOR

Münir, Bahar ve çocukların kaçırılacağını öğreniyor. Münir bu bilgiyi alır almaz Suat’ı arıyor. Ulaşamayınca yanına gidiyor. Nezir’in planını anlatıyor. Ayrıca Bahar ve çocuklar için Sarp’ın istediği evi de bulduğunu söylüyor. Suat Nezir’e engel oluyor. Münir, Bahar ve çocuklar kaçırılırsa Sarp’ı durduramayacaklarını söylüyor. Suat da bırak olan olsun, belki de kurtuluşumuz budur’ diyor. Münir, Suat’a ısrar ediyor. Ama Suat’ın kızını terk edeceğini söyleyerek ona acımayacağını anlatıyor.

ETİKETLER: