SON TV

Kadın 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 46. yeni bölüm fragmanında apartmandan ceset çıkıyor!

Kadın dizisinin merakla beklenen 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 46. yeni bölüm fragmanında Hatice, Yeliz ya da Ceyda ölüyor! Yayınlanan yeni bölüm fragmanında kadınlardan birinin öldüğü ve apartmandan ceset çıkarıldığı görülüyor. Peki Kadın dizisinin 46. yeni bölümünde kim ölecek? İşte merakla beklenen Kadın 46. yeni bölüm fragmanı...

Kadın 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 46. yeni bölüm fragmanında apartmandan ceset çıkıyor!

Kadın dizisinin merakla beklenen 46. yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Kadın 46. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi.

Kadın 46. yeni bölüm fragmanında olanlardan bihaber olan Bahar ile Sarp güvenli bir yere gidiyor. Bahar, “Annemleri aramamız lazım” diyor. Sarp kendileri ayrıldıktan sonra mahallede ne olduğunu sormak için Münir’i arıyor ve öğrendiği kötü haberi Bahar ile paylaşmak istemiyor. Bahar’a ‘birşey yok herkes iyiymiş’ diyor.

Kadın dizisinin 46. yeni bölümü yayınlanmadı. Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisi izleyicileri, 46. yeni bölüm tarihini merak ediyor. Peki Kadın dizisinin 46. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Kadın 46. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm yayın tarihi…

KADIN 46. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Apartmanın etrafına şerit çekiliyor ve polis olay yerine geliyor. Apartmandan çıkan Arif’in elleri ise kanlı… Enver büyük bir şok içinde Arif’e bakakalıyor…Apartmandan çıkarılan bir ölü, ceset torbasıyla ambulansa taşınıyor. Peki Kadın 46. yeni bölüm fragmanında kim öldü? Tahminler Hatice veya Yeliz karakterlerini işaret ediyor. Ceyda’nın çocuğunun babasını yeni bulmuş olması dolayısıyla hikayesinin henüz bitmediği, bu nedenle diğer 2 kadından birinin öldüğü düşünülüyor. Videodan Kadın 46. yeni bölüm fragmanındaki yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

KADIN 46. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın dizisinin 46. yeni bölümü 22 Ocak 2019 Salı günü yayınlanacak.

KADIN 46. YENİ BÖLÜM FRAGMANI