SON TV

Kadın 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Arif Bahar’a Yeliz’in ölüm haberini verecek mi?

Kadın 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kadın 47. yeni bölüm fragmanında Pırıl, Bahar’ın sabrını zorluyor! Bahar ve çocuklarının kaldığı eve gidip onların yanında kalan Pırıl, Bahar ve çocuklarına Sarp'ın karısı olduğunu iyice kabullendirmeye çalışıyor. Arif'i arayan Bahar ise kendisinden sonra neler olduğunu sorduğunda Arif büyük sessizliğe gömülüyor.. (Kadın 47. yeni bölüm 2. fragmanı izle)

Kadın 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Arif Bahar’a Yeliz’in ölüm haberini verecek mi?

Kadın 47. yeni bölüm 2. fragman bugün yayınlandı. Kadın dizisinin 47. yeni bölüm ilk fragmanında Bahar’ın, Pırıl’a aptal bir kadın olmadığını söylediği sahnenin ardından 47. yeni bölüm 2. fragmanı da yayınlandı.

Kadın 47. yeni bölüm 2. fragmanında ise; Pırıl’ın gelişi herkesi rahatsız ediyor. Nisan, babasına Pırıl’la uyuyup uyumayacağını soruyor. Pırıl ise ‘karısının yanında yatacak tabi’ deyince Bahar’ın kalbi bir kez daha parçalanıyor. Öte yandan güvenlik nedeniyle sadece Arif ile konuşabilen Bahar, Arif’e kendisinden sonra bir sorun olup olmadığını soruyor. Bahar sorduğu soruya Arif’in sessiz kalması sonucu kötü bir şey olduğunu anlıyor.

İşte Kadın 47. yeni bölüm fragmanları…

KADIN 46. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın dizisinin merakla beklenen 46. yeni bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın 46. son bölümde ölen kişinin kim olduğu merak ediliyordu. Daha önce yazdığımız analizde tahmin ettiğimiz gibi vurulan kadın Yeliz oluyor. Apartmandan çıkarılan ceset Yeliz’e ait. Kadın 46. son bölümde öldürülen Yeliz’in ardından Ceyda ve diğerleri perişan oluyor. Ekranların nefes kesen dizileri arasında yer alan Kadın 46. son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitledi. Öte yandan Yeliz’in ölümüyle yıkılan Ceyda, kendini toparlayamaz. Öte yandan Sarp ve Bahar’ın beraber olduğunu öğrenen Pırıl yeni planını devreye sokuyor.

Kadın 46. son bölüm dün akşam ekrana geldi. Sarp’ın güvenli bir yere götürdüğü Bahar ve çocuklar hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyor. Öte yandan çocuklar anne ve babalarıyla uyumak istiyor. Bahar ise Sarp’a olan kızgınlığını gizlemeye çalışarak çocukların mutluluğunu köreltmek istemiyor.

PIRIL, BAHAR VE ÇOCUKLARININ KALDIĞI EVE GİDİYOR

Kadın dizisinin 46. son bölümü yayınlandı. Yayınlanan 46. son bölümde Bahar ve çocuklarını bir eve götüren Sarp, hiç beklemediği birşeyle karşılaşıyor. Pırıl çocuklarını alıp, Bahar ve çocuklarının kaldığı eve getiriyor.

KADIN 47. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın dizisinin 47. yeni bölümü 29 Ocak 2019 Salı günü yayınlanacak