SON TV

Kadın 49. yeni bölüm fragmanı yayında! Bahar, Pırıl’ı boğazlıyor! (Kadın 48. son bölüm izle)

Kadın 48. son bölümün ekrana gelmesinin ardından, Kadın 49. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Kadın 49. yeni bölüm fragmanında Bahar, çocuklarını kaçıranın Pırıl olduğunu öğrenip Pırıl'dan hesap soruyor. Kadın 48. son bölümde Bahar, Pırıl'a haddini bildiriyor. Sarp'ın Arif kıskançlığı Pırıl için işleri daha da zorlaştırıyor. Pırıl, Bahar ve çocukların tehlikede olduğu haberini Münir'den aldığını haber vermek zorunda kalıyor. Kadın 48. son bölümü ve Kadın 49. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kadın 49. yeni bölüm fragmanı yayında! Bahar, Pırıl’ı boğazlıyor! (Kadın 48. son bölüm izle)

Kadın dizisinin 48. son bölümü dün akşam FOX TV’de yayınlandı. Kadın 49. yeni bölümde Bahar, Pırıl’ın boğazına sarılıyor. Bahar, çocuklarını kaçırtanın Pırıl olduğunu öğrenince çılgına dönüyor.

Kadın 48. son bölümde; Pırıl, Bahar ve çocukların tehlikede olduğunu Münir’den öğrendiğini söylemek zorunda kalıyor. Sarp, Suat’ın kendisini gözden çıkardığını anlıyor.

Kadın dizisinin yayınlanan 48. son bölümünde Pırıl, Bahar’dan büyük bir ders alıyor. Ve Sarp’ın Arif’i kıskanması da Bahar ile olan ilişkisini daha da köreltiyor. Yenilgiye uğradığını düşünen Nezir ise çileden çıkıyor ve has adamına kardeşi Münir’in ölüm emrini veriyor.

Kadın 49. yeni bölüm fragmanında Bahar, çocuklarını kaçıranın Pırıl olduğunu öğrenip Pırıl’dan hesap soruyor.

Kadın 49. yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Kadın dizisinin 48. son bölümünde neler yaşandı? İşte Kadın son bölüm özeti ve Kadın dizisi hakkında merak edilenler…

KADIN 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 48. SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar, Pırıl’ı hiç beklemediği yerden vuruyor. Pırıl’ın okula geldiği günü hatırlatıyor. Ayrıca onların varlığından haberdar olduğunu söylüyor. Ayrıca otele getirtilip, çocuklarını kaçıranın da Pırıl olduğunu açık açık söylüyor. Pırıl ‘ben okula gelmedim’ diyerek inkar ediyor. Bahar aptal bir kadın olmadığı söylüyor.

PIRIL DERSİNİ BİR KEZ DAHA ALIYOR

Pırıl içini kemiren sorulardan sonra Bahar’a neden okula gelişini Sarp’a söylediğini soruyor. Bahar ‘henüz söylemedim’ diye Pırıl’ı düzeltiyor. Sarp gelince konuşma yarım kalıyor. Sarp, Bahar’la özel olarak konuşmak istiyor. Bahar, Pırıl’ın yani karısının yanında konuşabileceğini söylüyor. Sarp’ın uzun sessizliği Pırıl’ın özür dileyip gitmesine sebep oluyor. Sarp bir kez daha Arif’i soruyor. Bahar ‘sana ne’ diyerek Sarp’ı tersliyor.

SARP, PIRIL’I SORGUYA ÇEKİYOR

Sarp, Pırıl’a Bahar’ın kaçırılışından nasıl haberdar olduğunu soruyor. Pırıl kemküm edince, Sarp lafı dolandırmadan anlatmasını istiyor. Pırıl, telefonunun çaldığını ve Nezir’in evinde çalışan birinin para kaşılığında bu bilgiyi verdiğini söylüyor. Sarp bu cevaptan tatmin olmuyor. Pırıl bu bilgiyi Münir’den aldığını söylemek zorunda kalıyor. Sarp, babasının onu gözden çıkardığını söylüyor. Sarp, Pırıl’dan özür dileyerek, onun iyi bir insan olduğunu söylüyor.

KADIN 48. SON BÖLÜM İZLE

NİSAN VE DORUK’UN AİLE SAADETİ

Nisan ve Doruk Bahar’ı inatla bahçeye çağırıyor. Sarp da orada. Dördü bir arada el ele oyun oynuyorlar. Uzun süre sonra kahkahalar içinde tam bir aile oluyorlar. Pırıl Bahar’ın söylediklerinden sonra iyice tedirgin oluyor.

YELİZ TOPRAĞA VERİLİYOR

Yeliz’in cenaze namazı kılınıyor. Ceyda hala kendini toparlayabilmiş değil. Yeliz’i yalnız bıraktığını düşünüyor. Hatice ve Enver yüreği paramparça Ceyda’yı teselli etmeye çalışıyor.

SARP: ARİF KİM?

Nisan, annesine anneannesini soruyor. Bahar, Arif’le konuştuğunu söylüyor. Sarp, Arif’in adını duyunca rahatsız oluyor. Özlediklerini sıralayan Doruk ile Nisan’ın Arif’ten söz etmesi bu rahatsızlığı arttırıyor. Sarp, ‘ Arif kim’ diye soruyor. Bahar, Arif’in ev sahipleri olduğunu söylüyor. Sarp, Arif’le kavga ettiği günü ve evi terk ettikleri gün peşlerinden bağırmasını hatırlıyor.

SUAT PIRIL GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Münir, Suat’a Bahar ve çocuklar hakkında uyarının Şirin’den değil, Pırıl’dan geldiğini anlatıyor. Suat buna inanmak da zorlansa da Münir bu bilginin altını çiziyor. Suat konunun araştırılmasını istiyor. Deliye dönüp, Münir’in her şeyi araştırmasıı söylüyor.

MÜNİR İÇİN ÖLÜM EMRİ VERİLDİ

Nezir, Sarp’a bir kez daha yenildiğini düşünüyor. Bu onu daha korkunç adımlar atmaya sebep oluyor. Nezir, Münir’in öldürülmesi emrini veriyor. Kardeşinin gözleri önünde öldürülmesini söylüyor.

0/5 (0 Reviews)