SON TV

Kadın 51. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sarp Bahar’ı öpüyor! (Kadın 51. yeni bölüm fragmanları)

Kadın 51. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinin 51. yeni bölüm 2. fragmanında; Sarp, Bahar ile baş başa her şeyi konuşmak istiyor. Kadın 51. yeni bölüm 2. fragmanında Sarp, Bahar’a onu çok özlediğini söylüyor. Bahar ise bu özlemin bir öneminin olmadığını söylüyor. Sarp kendini tutamayıp Bahar'ı öpüyor. Bahar, bu duruma ne tepki verecek? İşte Kadın 51. yeni bölüm fragmanları...

Kadın 51. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sarp Bahar’ı öpüyor! (Kadın 51. yeni bölüm fragmanları)

Kadın 51. yeni bölüm fragmanında Sarp, Bahar’ı öpüyor. Bahar bu durum karşısında ne yapacak?

Kadın 51. yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisi 51. yeni bölüm 2. fragmanında; Sarp, Bahar ile baş başa her şeyi konuşmak istiyor. Pırıl’a da Bahar ile konuşacağını söylüyor. Pırıl Sarp’ın tek derdinin Bahar’ın bir sevgilisi olup olmadığını söyleyerek onu tahrik etmeye çalışıyor. Sarp, Bahar’a onu çok özlediğini söylüyor. Bahar içi yana yana bu özlemin bir öneminin olmadığını söylüyor. Ama Sarp kendini tutamayıp Bahar’ı öpüyor. İşte Kadın 51. yeni bölüm fragmanları…

KADIN 51. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

KADIN 51. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

Kadın dizisi başladığı günden itibaren en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Senaryosu ve oyunculuklarıyla birçok izleyeni kendisine bağlayan Kadın dizisi yeni bölümleriyle izleyenleri ekran başına kilitliyor.

KADIN 50. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, Sarp’la daha fazla kalmamaya kararlıdır. Evden nasıl çıkacağını düşünür. Hatta polise şikayet etmeyi bile düşünür. Yeliz’in ölümü onu derinden sarsmıştır. Evden çıkabilmek için çocuklardan da yardım alması ve onları da ikna etmesi gerekir.

BAHAR SARP’A HESAP SORUYOR

Bahar, Sarp’a neden sen ölmedin ki diye hesap sorar. Bahar’a göre Yeliz hem Sarp hem de kendisi yüzünden ölmüştür. Sarp bu işte Bahar’ın hiçbir suçu olmadığını söyler. Ama Bahar’ın sakinleşmeye niyeti yoktur. Sarp’a olan nefretini bir kez daha kusar.

KADIN 50. SON BÖLÜM İZLE

BAHAR, ARİF’İ ARIYOR

Yeliz’in ölümü Bahar’a bir kez daha Arif’i aratır. Hem arkadaşının acısını paylaşmak hem de Sarp’la kalmak istemediğini söylemek ister. Pırıl da bu sırada Sarp’ı Arif ile ilgili zehirlemektedir. ‘O adam Bahar’ın sevgilisi’ sözü Sarp’ın kalbine bir bıçak gibi saplanır.

BAHAR VE ÇOCUKLARIN KAÇIŞ PLANI TATSIZ BİTİYOR

Arif, Bahar ve çocukların yaşadığı evin önüne gelir. Nisan ve Doruk Arif’e koşup sarılırlar. Bahar da gözyaşları içinde Arif’e sarılarak acısını paylaşır. Sarp onları görür ve öfke ile bu sahneyi izler. Ama Arif’in onları götürmesine izin vermeyecektir. Bunu anlayan Bahar kaçma planı yapmaya başlar. Önce Nisan’la konuşur ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Nisan da bu evde kalmak istemediğini ama Doruk’un çok üzüleceğini annesine anlatır. Bahar onu ikna etmek için kaçış planlarını Doruk’a o an geldiğinde söylemeyi teklif eder. Nisan annesine yardım etmeyi kabul eder. Bahar Nisan ve Doruk’u da alıp herkesin uyuduğu bir anda kaçış planını devreye sokarlar. Arif dışarıda arabası ile Bahar ve çocukları bekler. Doruk, Nisan ve Bahar sessizce evden çıkarlar. Dışarı çıktıklarında çocuklar Arif’e doğru koşar. Bahar da hemen arkalarındadır. Ama hiç beklemedikleri bir misafir de oradadır. Sarp…

Bahar ve çocukların kaçmaya çalıştığını anlayan Sarp, ailesinin Arif’e doğru koştuklarını görünce çılgına döner. ‘Bahar’ diye bağırır. Bahar şok içinde arkasına bahar ve Sarp ile göz göze gelirler.