SON TV

Kadın 53. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sarp kaza yapıyor!

Kadın 53. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kadın 53. bölüm 2. fragmanında Bahar ve çocuklarını kaçıran Nezir, şimdi de Pırıl'ın kaldığı oteli basıyor. Öte yandan ortalıktan kaybolan Sarp, arabasıyla kaza yapıyor. Sarp ölecek mi? Bahar ve çocukları nasıl kurtulacak? Kadın 53. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanını haberimizden izleyebilisiniz.

Kadın 53. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sarp kaza yapıyor!

Kadın 53. yeni bölüm 2. fragmanı ekrana geldi. Kadın 53. yeni bölüm fragmanında Suat, Pırıl’ın kaldığı odaya böcek yerleştirildiğini öğrendi. Nezir’in kendilerini dinlediğini öğrenen Suat, Pırıl’a hiçbir şey söylemeden Sarp’ın kaldığı yeri söyledi. Kadın 52. son bölümü ve 53. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kadın 53. yeni bölüm 2. fragmanında babasının korumaları çektiğini öğrenen Pırıl, deliye döner. Öte yandan Nezir, Pırıl’ın kaldığı oteli basıp tüm adamları öldürür. Nezir ile burun buruna gelen Pırıl, şok olur!

SARP KAZA YAPIYOR!

Nezir’in gelmesiyle ortalıktan kaybolan Sarp, arabasıyla giderken kaza yapıyor. Arabası yuvarlanan Sarp, bu kazadan sağ çıkabilecek mi?

KADIN 53. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

KADIN 53. BÖLÜM FRAGMANI

NEZİR SARP’IN YERİNİ BULUYOR!

Pırıl’ın kaldığı otele böcek yerleştiren Nezir, Sarp’ın yerini öğrenir öğrenmez harekete geçiyor. Sarp, Bahar ve çocuklarının kaldığı dağ evine giden Nezir ve silahlı adamlarına kapıyı açan Doruk görür. O sırada evden çıkmaya hazırlanan Bahar, kapıda Nezir ile karşılaşır. Sarp’ın nerede olduğunu soran Nezir, onu öldürmeye kararlıdır.

KADIN 52. SON BÖLÜM İZLE

KADIN 52. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kadın 52. son bölümde; Pırıl’ı almaya gelen Suat, artık Sarp’ın kızını üzmesine izin vermek istememektedir. Bahar ise Pırıl’dan onu da götürmesini ister. Çünkü artık Tarlabaşı’na gidip her şeyi polise anlatmakta kararlıdır. Pırıl, Bahar’ın bu isteğini yerine getirecek midir?

ARİF GÖZALTINA ALINIYOR!

Kadın dizisinin yayınlanan 52. son bölümünde Arif’in kahvesinde bulunan gizemli silah ile Arif tutuklanır ve büyük bir şok içinde ne yapacağını bilemez. Hiçbir suçu olmayan Arif bu olaydan nasıl kurtulacaktır? Diğer yandan kıraathanesinde silah bulunan Arif ise polisler tarafından gözaltına alınıyor. Arif’in dükkanına silahı kim sakladı?

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

ETİKETLER: