SON TV

Kadın 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar evine geri dönüyor

Kadın dizisinin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın'ın 57. yeni bölüm fragmanında; Şirin ve Bahar arasında ise yeni bir hesaplaşma yaşanıyor. Kadın'ın 57. yeni bölüm fragmanında Kısmet'in çabaları sayesinde Arif cezaevinden çıkıyor. Arif cezaevinden çıkar çıkmaz Bahar'ın yanına gitmek istiyor. Peki Sarp ve Bahar Nezir'in elinden nasıl kurtuldu? İşte Kadın 57. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Kadın 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar evine geri dönüyor

Kadın 57. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Salı akşamlarının sevilen dizisi Kadın yeni fragmanında; Nisan ve Doruk Şirin ile karşılaşıyor ve teyzeleri ile kucaklaşıyorlar. Bahar, yaşadıklarının sorumlusunun Şirin olduğunu söyleyerek onlardan uzak durmasını söylüyor. Arif cezaevinden çıkıyor. Onu kardeşi karşılıyor. Arif Bahar’a gitmek istiyor. İşte Kadın 57. yeni bölüm fragmanı…

Kadın 57. yeni bölüm fragmanı yine heyecan ve merak uyandıran görüntülerle ekrana geldi. Kadın dizisinin 9 Nisan Salı ekrana gelecek olan 57. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Kadın 57. yeni bölüm fragmanında; Şirin ve Bahar arasında yeni bir gerilim yaşanıyor. Şirin’in ‘Benim iliğim sayesinde yaşıyorsun’ sözüne Bahar sert bir yanıt vererek, ‘Bana ve çocuklarıma yaklaşmayacaksın. Hayatım senin yüzünden mahvoldu. Sana hiç bir şey borçlu değilim’ diyor.

Diğer yandan Arif ise Avukar Kısmet’in sayesinde cezevinden tahliye oluyor. Arif uzun süredir hasret kaldığı Bahar’ın yanına gidiyor.

KADIN 57. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 56. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nezir, Sarp’ın canını yakmak için çıtayı yukarı çıkarıyor. Pırıl ya da Bahar ile evleneceğini söylüyor. Pırıl, Bahar’ı Nezir’le evlenmeye ikna etmeye çalışsa da başarılı olamıyor. Nezir’in zengin bir adam olduğunu ve hayatının kurtulacağını anlatan Pırıl ısrarına rağmen amacına ulaşamıyor. Nezir, Bahar ve Pırıl’ın anlaşamayacağını anlayınca seçimi kendisinin yapacağını söylüyor. Pırıl ve Bahar’ın içini büyük bir gerginlik kaplıyor.

NEZİR EVLİLİK KARARINI AÇIKLIYOR

Nezir Sarp’ın yanına gidip evlilik kararını açıklıyor. Bu sırada Sarp Doruk’un iyi olduğunu öğreniyor. Suat, Nezir’e Sarp’ın yerini bilerek söylediğini anlatarak onu bırakmalarını istiyor ama Nezir buna cevap bile vermiyor. Nezir, Sarp’a bahçesinde koşturanların onun çocukları olacağını söylerek Bahar ya da Pırıl ile evleneceğini söylüyor. Suat fenalık geçiriyor, Sarp çılgına dönüyor.

KADIN 56. SON BÖLÜM İZLE

KISMET DÜĞÜMÜ ÇÖZÜYOR

Kısmet ağabeyine gidip Nezir ile ilgili öğrendiklerini anlatıyor. Kısmet Nezir’in oğlunu öldürenin Sarp olduğunu ve Nezir’in ona cezasını kendi vermek için oğlunun ölümünü kaza gibi gösterebileceğini söylüyor. Bu sırada Nezir de Kısmet’in onu araştırdığını öğreniyor. Ve adamlarına emir vererek olayı çözmelerini emrediyor.

‘KIZINIZIN YERİNİ BULACAĞIM’

Kısmet, Enver’e giderek onunla konuşmaya çalışıyor. Arif’i merak eden Enver Kısmet’i sevgi ile karşılıyor. Kısmet, Enver’e Arif ile konuşabileceklerini söylüyor. Ayrıca Kısmet Enver ve Hatice ile konuşuyor. Kısmet Bahar’ı kurtarmak için birkaç güne ihtiyacı olduğunu söylüyor.

ETİKETLER: