SON TV

Kadın 59. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kadın dizisi yeni bölüm fragmanları

Kadın 59. yeni bölüm fragmanları seyirci karşısına çıktı. FOX TV'de salı akşamları yayınlanan Kadın'ın 59. yeni bölüm fragmanında; Bahar Arif ile konuşuyor. Arif, Bahar'a tavır yapıyor ve ona açık açık kim olduğunu söylemesini istiyor. Arif, Bahar'a aşkını haykırıyor. 2. fragmanda ise Dorukçum, Nezir'i teselli ediyor. İşte Kadın 59. yeni bölüm fragmanları...

Kadın 59. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kadın dizisi yeni bölüm fragmanları

Kadın dizisinin 59. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Dorukçum, ağlayan Nezir’in gözyaşını silerek ona ağlamaması gerektiğini söylüyor. Dorukçum’un sevgisiyle tekrar hayata dönen Nezir, oğlunu kimin öldürdüğünü öğrenecek mi?

Kadın dizisi 59. yeni bölüm fragmanında Bahar’ın Sarp ile aynı evde kaldığını öğrenen Arif, bu duruma çok sinirleniyor. Kadın dizisi 59. yeni bölümüyle 23 Nisan 2019 Salı akşamı FOX’ta olacak. Kadın’ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

KADIN 59. YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

KADIN 58. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

KADIN SON BÖLÜM İZLE

Arif hapisten çıkıyor ve görmek istediği ilk kişi Bahar oluyor. Kısmet ağabeyinin bu istediğini kırmak istemez. Kızmet, Bahar ile Arif’i buluşturmak için elinden geleni yapmaya hazırlanıyor. Bahar kafedeki işine devam ederken Arif’i karşısında görüyor. Heyecanla Arif’e koşan Bahar hasretini gideriyor. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar’a kavuşan Arif’e de onu görmek çok iyi geliyor. Bahar artık hayatın normalleşeceğine daha çok inanıyor.

ŞİRİN’İN SARP TAKINTISI

Nezir, Sarp’ın beş parasız bir adam olarak hayatına devam etmesini istiyor. Ve Sarp hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam ediyor. Halen Hatice’lerin evinde kalan Sarp, Şirin’in tacizlerine de katlanmak zorunda kalıyor. Hatice, Şirin’in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmıyor. Sarp’a tavırları da Enver’i haklı çıkarıyor.

NEZİR’DEN BAHAR’A PAKET

Nezir, Bahar’a bir paket yolluyor ve bu paketi sadece Bahar’ın açabileceği söyleniyor. Şirin pokaeti alıp Sarp’ı taciz etmeye başlıyor. Sarp paketin Bahar’a geldiğini biliyor ama kimden geldiğini bilmiyor. Şirin kocasısın bakabilirsin derken sonradan ‘pardon eski kocası’ diyor.

SARP ARİF’İ TEHDİT EDİYOR

Sarp evde sürekli Şirin’in tacizleri ile uğraşmak zorunda kalıyor. Çocukları okuldan almaya giderken bile Şirin, Sarp’a ‘Pırıl’a mı gidiyorsun’ diye soruyor. Bu sırada Arif de çocukları okuldan almak için yola koyuluyor. Nisan çıkışta babasını görüp sevinçle ona koşuyor. Arif bu anları hayal kırıklığı ile izliyor. Ama hemen ardından bir hayal kırıklığı da Sarp yaşıyor. Çünkü Nisan Arif’i görüp çok mutlu oluyor ve ona doğru koşuyor. Arif ile Sarp’ın arasında mini bir gerginlik çıkıyor. Nisan’ı uzaklaştıran Sarp, Arif’i tehdit ediyor.