SON TV

Kadın dizisi 42. son bölüm yayınlandı (Kadın 42. son bölüm İZLE)

Kadın dizisi 42. son bölümü ile dün akşam FOX TV’de ekrana geldi. Kadın 42. son bölümde, Sarp ile Şirin bir kez daha yüz yüze geliyor. Bu sefer Enver ve Hatice de var. Kadın 42. son bölümde Bahar, Sarp'ın dönüşüne rağmen mutlu olamıyor. Çünkü aklını kurcalayan sorular var.. Arif ise kendisini kaçıran adamlarca dövülüp yol kenarına atılıyor. İşte Kadın 42. son bölüm izleme linki…

Kadın dizisi 42. son bölüm yayınlandı (Kadın 42. son bölüm İZLE)

Kadın 42. Bölüm FOX TV’de bu akşam yayınlandı. Kadın son bölümde; Bahar, Sarp’ın yaşadığını öğrenince hayatında bambaşka bir kapı açıklıyor. Sarp, Şirin’den fotoğrafları istemeye gidince Enver’den fotoğrafların artık olmadığını öğreniyor. Nisan’ın babasına olan kırgınlığı Bahar’ın onu çok üzecek bir gerçeği duymasına sebep oluyor. Arif ile Bahar dertleşiyor. Arif, Bahar’ı Bahar’dan koruyamayacağını söylüyor. İkili arasında çok duygusal sahneler yaşanıyor. Arif, Bahar’ın sözleri ile gözyaşlarını tutamıyor. Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? 43. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın dizisinin 42. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

KADIN 42. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif’in yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arif’in başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarp’ın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Bahar’ın kafası Nisan’ın bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahar’a söyleyecek mi?

KADIN 42. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın dizisinin 42. son bölümünde Sarp, Enver ve Hatice’nin evine giderek Şirin’den o fotoğrafları silmesini ister. Şirin’in babası Enver, fotoğrafların silindiğini söyler. Sarp, Bahar ve çocuklarına ulaştırmaları için Enver’e para verir. Parayı kabul etmeyen Enver, Sarp’ı kovar. Hatice hanım ‘Bahar ve çocukların paraya ihtiyacı var’ deyip Sarp’tan parayı gizlice alır.

CEYDA HIRSIZLIKLA SUÇLANIYOR!

Ceyda, Doktor’un çocuğu Bora’ya bakmaya başlar. Bora, Doruk’un kendisinden istediği oyuncağı Ceyda’nın çantasına koyar. Ceyda’nın çantasında oyuncağı gören Jale Ceyda’yı işten kovar ve onu hırsızlıkla suçlar. Sonradan gerçeği Bora’dan öğrenen Doktor Jale yaptığından pişman olur.

Şirin’in elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirin’in kapısına dayanır. Sık sık Sarp’ın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirin’de olmadığını söyler. Bahar ile birlikte olma yolundaki tek engeli bu fotoğraflar olarak gören Sarp ne yapacaktır? Bahar’a geri dönecek mi? Arif’e onu çok sevdiğini söyleyen Bahar ise her şeye rağmen Sarp’ı affedebilecek mi?

BAHAR ARİF’İN HALİNE ÇOK ÜZÜLÜR

Arif’in perişan halini gören Bahar ne olduğunu sorar. Arif bir şey anlatmaz. Bahar hastaneye gitmeyi teklif eder ama Arif kabul etmez. Bahar’ın babası Enver yanına gelir. Arif’i sorar, Bahar da gözyaşları içinde onu dövdüklerini ağzının burnunun kan içinde olduğunu anlatır.

BAHAR CEYDAYA SARILIP AĞLAR

Enver eve dönmesini ister. Kapıda annesi Hatice’ye sarılır. Annesi durumu anlamaya çalışır. Bahar Ceyda’ya sarılır onu çok sevdiğini söyler. Enver Arif’in evine girer. Arif’in durumunu görünce hastaneye gitmeyi teklif eder. Arif reddeder. Arif’e bunu yapanların Sarp ile ilgileri olup olmadığını sorar. Arif “var” der.

“NEDEN BABAM EVE GELMİYOR?”

Bahar çocuklarını uyutmak için yanlarına gelir. Doruk ve Nisan evlerine hep anneannelerinin, Ceyda’nın, Yeliz’in, dedelerinin geldiğini neden babasının gelmediğini Bahar’a sorar. Bahar şaşırır. Babalarının da geleceğini söylese de Doruk ve Nisan onu aramasını ister. Bahar arayamayacağını çünkü telefon numarasının onda olmadığını söyler. Çocuklar, anneannelerine seslenir. Hatice yanlarına gelince, babasının telefonunun onda olup olmadığını sorar. Hatice kendisinde de olmadığını söyler.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

“HEPSİ BENİM YÜZÜMDEN”

Sarp evde düşüncelere dalmıştır. Yanına gelen karısı ne olduğunu sorar. Sarp da gözyaşları içerisinde, “çok fakirler. Hiçbir şeyleri yok. Sadece sefalet” der. Bu yaşananların kendi yüzünden olduğunu söyleyerek “Allah beni kahretsin” der.

DORUK VE NİSAN ARİF’İN DAYAK YEDİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Bahar’ın kapısı çalar. Gelen Ceyda’dır. Bahar, Ceyda’ya Arif’i sorar. Ceyda Arif’in iyi olduğunu söyler ardından da “kesin bu adamların bu işte bir parmağı var” der. İçeride konuşurlarken kapı bir kez daha çalar. Bahar kapıyı açar. Kapıda çocukları okula götürmek için gelen Enver vardır. Bahar bu kez Enver’e sarılır. Enver’e, “Özür dilerim, seni çok seviyorum” der. Çocuklar merdivenlerden aşağı inerken dışarıda Hüsnü ve Arif’in bir arkadaşının konuşmalarına şahit olurlar. Arif’in dayak yediğini öğrendikleri anda doğruca Arif’in evinin kapısını çalarlar. Kapıyı Arif açar. Arif’in durumunu görünce çok üzülürler. Doruk“Kim dövdü seni? Ben de onları döveceğim!” der. Arif iyi olduğunu söyleyerek onları teselli etmeye çalışır.

KADIN 42. SON BÖLÜMDE BAHAR GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Doruk okulda arkadaşı Bora’ya babasının onları görmeye geldiğini söyler. Arkadaşından tulumbayı getirmesini ister. Enver eve geldiğinde Doruk ve Nisan’ın Arif’i gördüğünü anlatır. Enver, Bahar’a Sarp ortaya çıktıktan sonra olanları anlatır. Eli silahlı adamların onu kovalarken kalp krizi geçirdiğini Bahar’a söyler. Bahar çok şaşırmıştır. Bu adamların kim olduğunu sorar. Enver, kafasının karışmaması için bunları Sarp’ın anlatması gerektiğini söyler.

Kadın dizisi 43. yeni bölümüyle Salı 20.00’de FOX’ta!

0/5 (0 Reviews)