SON TV

Kanal D’nin yeni dizisi daha başlamadan ismi değiştirildi!

Kanal D yeni bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Bir süredir hazırlıkları süren ancak baş rol oyuncuları belli olmayan diziyle ilgili köklü değişiklikler yapıldı. İlk etapta adı Masal çiçeği olan dizinin ismi değişti.

Kanal D’nin yeni dizisi daha başlamadan ismi değiştirildi!

2019 yılının merakla beklenen dizilerinden birisi de Masal Çiçeği idi… Kanal D ekranında yayınlanacak olan dizi daha başlamadan ismi değiştirildi. Dizi Yüzleşme adıyla ekranda yerini alacak.

Yüzleşme dizisinde rol alan başlıca isimler şöyle: Engin Öztürk, Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu ve Macit Koper.

Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide ‘Masal’, Engin Öztürk de ona büyük aşkla bağlı ‘Ömer’ rolüne hayat verecek.

Antalya Alanya’da müthiş bir platonun kurulduğu diziyi Ömer Faruk Sorak çekecek, dizinin senaryosu ise güçlü kalem Altuğ Küçük imzası taşıyor. İntikam hikâyesi üzerine kurulan dizinin cast direktörlüğünü ise Gülden Avşaroğlu yaptı.

Kanal D’nin yeni yıldaki iddialı dizi projelerinden Yüzleşme’nin ekibi sete çıkmak için gün sayıyor.

T Company şirketinin kurucularından Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği dizinin merakla beklenen başrol oyuncuları sonunda belli oldu. Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Mesut Akusta, Yeşim Ceren Bozoğlu, Gözde Çığacı, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu, Cansu Dağdelen, Yeşim Gül ve Durul Bazan’ı buluşturan dizinin genç başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk oldu.

Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide ‘Masal’, Engin Öztürk de ona büyük aşkla bağlı ‘Ömer’ rolüne hayat verecek. Antalya Alanya’da müthiş bir platonun kurulduğu diziyi Ömer Faruk Sorak çekecek, dizinin senaryosu ise güçlü kalem Altuğ Küçük imzası taşıyor. İntikam hikâyesi üzerine kurulan dizinin cast direktörlüğü ise Gülden Avşaroğlu yaptı.

ETİKETLER: