SON TV

Karakomik filmlerin fragmanı yayınlandı! (2 Arada ve Kaçamak)

Cem Ylmaz'ın yazıp yönettiği Karakomik filmlerin heyecan uyandıran fragmanı yayınlandı! Aynı anda, aynı seansta iki film, tek biletle izlenecek olan Karakomik filmlerde Önce 2 Arada, sonra Kaçamak, olmak üzere fragmanda yerini aldı. Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler'inin fragmanı haberimizde...

Karakomik filmlerin fragmanı yayınlandı! (2 Arada ve Kaçamak)

Karakomik filmlerin fragmanı nihayet yayınlandı! Cem Yılmaz hayranlarının merakla beklediği fragmanda 2 Arada ve Kaçamak olmak üzere 2 ayrı filmin tanıtımı yer alıyor. Aynı anda vizyona girecek olan filmer aynı anda, aynı seansta iki film olarak tek bilet ile izlenebilecek!

Karakomik filmlerin fragmanının ayınlanmasının ardından ne zaman vizyona gireceği merak konusu oldu. Önce 2 Arada, sonra Kaçamak Karakomik Filmlerde… Peki hayranlarının heyecanla beklediği Karakomik Filmler ne zaman vizyona giriyor? 2 Arada ve Kaçamak filmlerinin  yayın tarihi ne zaman olacak? Karakomik filmer ile ilgili tüm bu soruların yanıtları haberimizde yer alıyor. İşte Karakomik Filmler hakkında tüm ayrıntılar…

Karakomik Filmler’in 60 dakikalık ilk bölümü 2 Arada’da tüm hikaye arabalı bir vapurda geçiyor. Cem Yılmaz bu bölümde, Ayzek isimli bir çaycıyı oynarken ona Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya ve Cem Davran eşlik ediyor.

Serinin ikinci 60 dakikalık filmi Kaçamak’ta, kafadarın çıktıkları detoks tatilinde başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrolde bulunuyor.

İŞTE KARAKOMİK FİLMLER’İN İLK FRAGMANI…

“Karakomik Filmler”in devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda Arif v 216, G.O.R.A., A.R.O.G., Hokkabaz gibi yapımlarla gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz oturuyor. Yılmaz’ın başrolünü de üstlendiği “Karakomik Filmler Kaçamak’ın yapımı NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat’a ait.

KARAKOMİK FİLMER NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Karakomik Filmler ne zaman vizyona giriyor? Son dönemde yaşanan ‘Mısır Krizi’ sebebiyle bir türlü vizyona giremeyen Cem Yılmaz’ın yeni filmi, izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Cem Yılmaz’ın yönetip oynadığı Karakomik filmlerin yayınlanan fragmanında yayın tarihi belirtilmiyor fakat yakında ifadesi geçiyor.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Cem Yılmaz 23 Nisan 1973, İstanbul doğumlu Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmendir.

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Gürün, Sivaslıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000’den fazla kez sahneye çıktı.

1998’de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı.

Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti.

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”, “4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[8] gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

2014’te StandartCY adlı gösterisiyle son baharda Amerika turnesine çıkmıştır. Yer aldığı son film Deli Aşk, 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girmiştir.

Gösterileri
2014 STANDartCY Cem Yılmaz’ın ilk olarak Amerika turnesiyle, 4 Ekim 2014 tarihinde New Jersey’de sergilediği stand-up gösterisidir.
2011 CM101MMXI Fundamentals Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisi CM101MMXI Fundamentals’ın sinema gösterimi 2013 yılında çıkmıştır. 2011’de CM101MMXI Fundamentals gösterisi gerçekleşmiştir.
2010 CMYLMZ Soru & Cevap Üniversitelerde yapılan söyleşi.
2007 CMYLMZ Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisi CMYLMZ, 2007 yılında gerçekleşmiş, 2008’de sinema gösterimi çıkmıştır.
1999 Bir Tat Bir Doku Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisi Bir Tat Bir Doku, 1999 yılında gerçekleşmiş, 2001’de sinema gösterimi çıkmıştır.
1999 Milenyum 2000 yılına geçerken, yeni bir milenyum için 1999’da yapılan gösteri.

Filmografi

2018 Arif v 216
2017 Deli Aşk
2016 Zootropolis: Hayvanlar Şehri
2016 İftarlık Gazoz
2015 Ali Baba ve 7 Cüceler
2014 Son Umut
2014 Pek Yakında
2013 CM101MMXI Fundamentals
2012 Magnifica Presenza
2011 Sonra Ağlayacağım
2011 Arabalar 2
2011 Zefir
2010 Av Mevsimi
2010 Yahşi Batı
2009 Arthur: Maltazar’ın İntikamı
2008 A.R.O.G
2007 Arı Filmi
2006 Hokkabaz
2005 Organize İşler
2004 G.O.R.A.
2001 Vizontele
1998 Her Şey Çok Güzel Olacak

Özel hayatı
10 Mart 2012’de Ahu Yağtu ile evlenip 31 Aralık 2013’te resmen boşanmış olan sanatçının, Yağtu ile birlikteliğinden Kemal adında bir oğlu vardır. 12 milyon takipçisiyle Twitter’da en fazla takipçisi olan ve iki milyonu aşkın abonesiyle YouTube’da en fazla abonesi olan Türk’tür.

Ödülleri
21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu (Komedi) (İftarlık Gazoz)