SON TV

Kaya Çilingiroğlu ve 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin’den kötü haber!

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin'den ayrıldı. Seda Sevin, ayrılıklarıyla ilgili açıklama yaptı.

Kaya Çilingiroğlu ve 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin’den kötü haber!

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden sanatçı Hülya Avşar’ın kızının babası Kaya Çilingiroğlu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin ile aşklarına noktayı koydu. Kaya Çilingiroğlu ile ayrılık sebeplerinin güzel sanatçı Hülya Avşar olduğu ileri sürüldü. Hülya Avşar ile ilgili açıklama yapan Seda Sevin, ayrılık iddialarını doğrulayarak konuyu noktaladı.

Kaya Çilingiroğlu ile ayrılıklarında güzel sanatçı Hülya Avşar’ın bir ilgisinin ve alakasının olmadığını söyleyen Seda Sevin, “Güzel keyifli bir ilişkiydi, zamanla heyecanı bitti. Zaman aşımı oldu, güzel bir şekilde dostça ayrıldık. Ayrılığımızın Hülya Avşar’la ilgisi yok” sözlerini söyleyerek ayrılık iddialarını doğruladı.

Bilindiği gibi Kaya Çilingiroğlu ve Seda Sevin’in aşkları magazin gündemini meşgul eden bir aşktı… Kaya Çilingiroğlu ile aralarında 17 yaş farkı olması magazin camiasınca çok konuşulmuştu.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Seda Sevin ile ilişkilerini bitiren Kaya Çilingiroğlu, 1964 yılında Almanya’da doğmuştur. 1966 yılında İstanbul’a gelmiştir. Saint Michel Fransız Lisesi’nde lise eğitimine başlamasının ardından, iki yıl sonra Yıldız Lisesi’ne geçiş yaparak lise eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Tıp Fakültesine devam etmiştir ve fakülteyi dördüncü sınıfta bırakmıştır. 1985 yılından 1990 yılına kadar, balıkçılık, bar işletmeciliği, sigortacılık, emlakçılık ve borsa işleri yapmıştır. Yine bu süre içerisinde “2019” isimli bir radyonun ortaklığı ile bir GSM bayiliği ve başka bir reklam ajansına ortaklık yapmıştır. 1990 yılında Ayşem Saraçoğlu ile yaptığı evliliği bitirmiş ve 1993 yılında flört etmeye başladığı Hülya Avşar ile 1997 yılında Paris’te evlenmiştir. Bu evliliğinden, 1998 yılında Zehra adını verdikleri bir kız çocukları olmuştur. Çift 2005 yılında boşanmış ve Kaya Çilingiroğlu 2009 yılında Feraye Tanyolaç ile evlenmiştir. Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç ile evlendiğinde 2,5 yaşında bir erkek çocukları bulunmaktadır. Bu süre içerisinde, çok sık bir şekilde magazin gündeminde kalmışlardır.

Ayrıca

Galatasaray Yüzme Şubesinde 8 yıl süreyle yüzücülük yapan Çilingiroğlu, ardından Türk Yüzme Millî Takımının kaptanlığı görevine kadar yükselmiştir. Ayrıca Çilingiroğlu’nun racketball ve golf sporlarında da Türkiye şampiyonlukları bulunmaktadır. Çilingiroğlu, Beşiktaş JKkongre üyesidir.

ETİKETLER: