SON TV

Kenan Işık sağlık durumu nasıl? Kenan Işık son dakika komadan çıktı mı?

Uzun zamandan beri komada olan Kenan Işık'tan son dakika haberi geldi. Gelen habere göre Kenan Işık hayati reaksiyonlar göstermeye başladı. Peki ama KEnan Işık'ın son sağlık durumu nasıl? Kenan Işık komadan çıktı mı? Bitkisel hayatta devam eden Kenan Işık hakkında tüm gelişmeler haberimizde.

Kenan Işık sağlık durumu nasıl? Kenan Işık son dakika komadan çıktı mı?

Uzun zamandan beri komada olan Kenan Işık‘tan son dakika haberi geldi. Gelen habere göre Kenan Işık hayati reaksiyonlar göstermeye başladı. Peki ama KEnan Işık‘ın son sağlık durumu nasıl? Kenan Işık komadan çıktı mı? Bitkisel hayatta devam eden Kenan Işık hakkında tüm gelişmeler haberimizde. Yıllardır komada olan Kenan Işık son dakika haberleri sevenlerini sevindirdi. Kenan Işık son durum nedir? Kenan Işık uyandı mı? Türk sinemasının ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık 4 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu düşerek kafasına darbe almış ve komaya girmişti. Komada uzun süre yaşam mücadelesi veren Kenan Işık’tan güzel haber geldiği iddia edildi. Bitkisel hayattan çıktıktan sonra evde tedavi altında olan Kenan Işık yürüyemiyor ve konuşamıyordu. Sözcü’nün haberine göre; Kenan Işık’ı Bodrum’da bulunan yazlığının balkonunda fotoğraf ve videolarla görüntüleyen ancak videoları basınla paylaşmak istemeyen yazlık sakinleri, Işık hakkında sevindirici açıklamalar yaptı.

KENAN IŞIK SON DURUM NEDİR?

Sözcü’nün haberine göre; Kenan Işık’ı Bodrum’da bulunan yazlığının balkonunda fotoğraf ve videolarla görüntüleyen ancak videoları basınla paylaşmak istemeyen yazlık sakinleri, Işık hakkında sevindirici açıklamalar yaptı.

Görgü tanıklarının iddiasına göre; Kenan Işık’ın sol tarafının felçli olduğu, ayakta duramadığını ve yürüyemediğini söylediler. Ancak bir kişinin yardımı ile hareket edebildiğini söyleyen görgü tanıkları, Kenan Işık’ın sağlığının iyi olduğunu, ailesi ve akrabaları ile balkonda oturduğunu ve zaman zaman aile için konuşmalara gülerek karşılık verdiğini gözlemlediklerini belirttiler.

Kenan Işık’ın yazlıktan komşusu olan görgü tanıdıkları “Kenan Bey, bitkisel hayattan çıktı, ailesiyle beraber yaz ayını Bodrum’da geçirdi ve 29 Ağustos, tarihinde Bodrum’da bulunan evinden ayrılarak İstanbul’a döndü” ifadelerini kullandı.

KENAN IŞIK’A NE OLMUŞTU?

Kenan Işık 21 Mart 2014 tarihinde İstanbul’da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarpmış ve komaya girmişti. Ameliyat edilen Kenan Işık’ın kanama nedeniyle beyninde hasar oluşmuştu. Yürüyemeyip konuşamayan Kenan Işık’ın tedavisi bir süredir evinde devam ediyordu. Ünlü sanatçı ailesi dışında kimseyle görüşmüyordu.