SON TV

Kendall Jenner aşkı NBA’de buldu!

The Keeping Up With The Kardashians'ın yıldızı ünlü model Kendall Jenner, sonunda NBA'de aradığı aşkı bulmuşa benziyor.

Kendall Jenner aşkı NBA’de buldu!

Kardashianlar’ın tüm fertleri gibi Kendall Jenner da NBA’in magazin gündeminde oldukça popüler bir isim konumunda. Kendall’ın ablalarından Kim Kardashian, bir dönem NBA’de forma giyen Kris Humphries ile kısa süreli bir evlilik yaşamıştı.

Bir diğer ablası Khloe Kardashian da daha önce NBA yıldızlarından Lamar Odom ile bir evlilik yaşamış, boşandıktan sonra ise Tristan Thompson ile bir ilişkiye başlamıştı ki yine Kendall, Thompson’ın maçlarında da görüntülenmişti.

Kendall Jenner ise aşk hayatıyla NBA’in magazin gündemine ilk olarak Chandler Parsons ile gelmişti. Kendall, daha sonra ise yıldız oyuncu Blake Griffin ile aşk yaşamaya başladı. Bu süreçte ünlü model, birçok Clippers maçını salonda takip ediyordu. Fakat NBA’de daha önce de dikkat çeken Kardashianlar Laneti, Blake Griffin’in de Los Angeles gibi popüler bir şehirden Pistons’a takas olup Detroit’e gitmesine neden oldu. Çiftin ilişkisi de bu takas sonrası noktalandı.

Griffin ile ilişkisi sonrasında ise ünlü modelin ismi, Philadelphia 76ers’ın yıldızı Ben Simmons ile anılmaya başlandı.

Söylentiler kısa sürede gerçekliğe kavuştu ve bu ilişki büyük dikkat çekti. Ünlü model, Simmons nedeniyle birçok 76ers maçında görülmeye başladı. Jenner’ın sevgilisinin maçlarını izlemek için yaptığı son hareket de oldukça dikkat çekti.

View this post on Instagram

i do my own stunts

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Kendall, Philadelphia 76ers’ın Los Angeles Lakers’ı konuk ettiği maçta sevgilisini yalnız bırakmamak adına bir helikopter kiralayarak New York’tan Philadelphia’ya gitti. Üstelik New York Moda Haftası nedeniyle oldukça yoğun bir dönemden geçen Kendall Jenner’ın bu hareketi, ilk değildi.

23 yaşındaki model, sevgilisinin maçını izlemek için bu hafta içinde bir kez daha helikopter kiralamıştı. İkili geçtiğimiz perşembe günü ise New York’ta birlikte yemek yerden görüntülenmişti. Bir haftada iki kez helikopter kiralayarak sevgilisinin maçlarına giden Kendall Jenner, Forbes’a göre 2018 yılının en çok kazanan mankeni seçilmişti. (Vatan)

View this post on Instagram

moments before and during the @victoriassecret fashion show

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: