SON TV

Kendall Jenner bikinisiyle jet skiden kapak açtı!

Dünyaca ünlü top model Kendall Jenner su şişesi kapağı açma akımına uydu. Kendall Jenner bu kez herkesin aksine su şişesinin kapağını jet ski üzerinde açtı.

Kendall Jenner bikinisiyle jet skiden kapak açtı!

Dünyaca ünlü top model Kendall Jenner ayak ile şişe kapağı açma akımına uydu. Fakat Kendall Jenner herkesin aksine bu akımı bir jet ski üzerinde muhteşem fiziğiyle yaptı.

Kendall Jenner bikinisi ve muhteşem vücuduyla jet skisi üzerinden kıvrak bir hareketle kenarda birinin tuttuğu su şişesinin kapağını açtı. Bu anları Instagram hesabı üzerinden paylaşan Kendall Jenner dünya gündemine düştü.

Bilindiği gibi bu akımın adı #bottlecapchallenge… Bu alımı dünyaca ünlü sanatçı Jason Statham başlattı. Statham döner tekmeyle su şişesinin kapağını açtı.

View this post on Instagram

you asked for it @haileybieber …

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Bu akımı Türkiye’de de Derya Uluğ ve Nurgül Yeşilçay yaptı. Derya Uluğ güzel fiziğiyle süzülürken Nurgül Yeşilçay gerçek bir Türk kadını edasıyla oklavayla su bidonunun kapağını açtı. İki isim de bu anları Sosyal medya hesapları üzerinden yayınladı.

KENDALL JENNER KİMDİR?

Kendall Jenner, 3 Kasım 1995 tarihinde Los Aangeles, ABD’de dünyaya gelmiştir. Kris Jenner ve Caitlyn Jnner çiftinin kızı olarak doğmuştır. Annesi tarafından ünlü model Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Babası Bruce Jenner sonrasında cisiyet değiştirerek Caitlyn Jenner adını almıştır. Kendal Jenner’ın Kylie Jenner adında bir kız kardeşi vardır. Annesi ve babası tarafından toplamda 8 üvey kardeşi vardır.

2014 yılında Sierra Canyon Okulu’ndan mezun oldu. Kendall Jenner 13 yaşından itibaren modellik yapmaya başladı. Wilhelmina Models modellik ajansı ile kariyerine adım atan Jenner, OK!, Teen, Vogue, Seventeen dergileri için kamera karşısına geçti. 2011 yılında Seventeen dergisi tarafından kız kardeşi Kylie ile birlikte ‘Stil Elçileri’ seçildi. 2011 yılında ‘Bayan Vogue’, 2012 yılında ise ‘Teen Vogue’ dergisinde kapak oldu. Üvey ablası ile birlikte ‘Keeping Up with the Kardashians’ adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini tüm dünyaya duyurmuştur.