SON TV

Kendall Jenner, cesur kıyafetiyle Oscar partisine damga vurdu!

Dünyanın en çok kazanan modeli Kendall Jenner, Oscar Ödülleri sonrasında düzenlenen Vanity Fair Partisi'ne elbisesiyle damga vurdu. 23 yaşındaki modelin tercihi Angelina Jolie'nin tek bacağını açıkta bırakan ikonik Oscar elbisesiyle kıyaslandı.

Kendall Jenner, cesur kıyafetiyle Oscar partisine damga vurdu!

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, 91. Oscar Ödülleri sonrası düzenlenen Vanity Fair partisine damga vurdu.

Gecede Rami Kadi tasarımı derin bacak dekolteli elbise tercih edeh Jenner, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hatta yıldızların kırmızı halı şıklığını gölgede bıraktı.

23 yaşındaki model Beverly Hills’teki Wallis Annenberg Center’da düzenlenen geceye, cinsiyet değiştirerek kadın olan babası Caitlyn Jenner ile katıldı.

Amerikalı modelin bacaklarını ve leğen kemiklerini sergilediği elbisesi, Angelina Jolie’nin 2012 Oscar töreninde giydiği derin yırtmaçlı ikonik tercihiyle kıyaslandı.

Jolie o yıl kumaşı kalın olan elbisenin yırtmacı vurgulamak amacıyla ilginç bir şekilde yürümüştü. O törenden sonra da birçok ünlünün kırmızı halıda tercih ettiği yırtmaçlı gece kıyafeti giyen ünlülere “Bacaklar Angelina” lakabı takılmıştı.

Jenner’ın tercihi için de “Angelina Jolie’nin iki bacağını birden açıkta bırakan modeli” benzetmesi yapıldı.

Uzun süre fotoğrafçılara poz veren Kendall’a, üç sene önce cinsiyet değiştirerek kadın olan babası Caitlyn Jenner eşlik etti.

Ünlü model, görünümünü yüksek topuklu zarif sandaletler ve açık bıraktığı hacimli saçlarıyla tamamlamıştı. (Ntv)

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: