SON TV

Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian’dan dondurucu havada bikinili poz!

23 yaşındaki Amerikalı model ve televizyon yıldızı Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian -2 derece havada bikiniyle poz verdikleri fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian’dan dondurucu havada bikinili poz!

Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian dün sosyal medya hesaplarından sıcak bir paylaşım yaptı. Bikiniyle kara çıkan kardeşler milyonlarca beğeni aldı…

“HAVA ÇOK SOĞUK”

Instagram hesabından paylaşım Kendal Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yine adından söz ettirmeyi başardı. -2 derece soğuklukta karların üzerinde bikiniyle poz veren Kendall Jenner, paylaşımına “Hava çok soğuk” notunu ekledi.

Kendall ‘Hava çok soğuk’ diye paylaşım yaparken, Kourtney ise verdiği pozu kardeşi Kendall’dan ilham alarak çektirdiğini belirtti.

BİRDEN ODASINA DALMIŞTI

Noel kutlamasının sabahında elinde cep telefonuyla davetlilerin odasına dalan Kourtney Kardashian o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmemişti. Kourtney’nin girdiği odalardan biri de Kendall’ın olunca ortaya son derece ilginç bir görüntü çıkmıştı. Elinde cep telefonuyla yatağında uzanan Kendall, Kourtney’nin ‘Noel baba gelmiş’ sözüyle neye uğradığını şaşırırken uyku sersemi bir halde yataktan kalkmaya çalışırken görüldü.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: