SON TV

Kendall Jenner’ın göbek deliği olay oldu!

Kendall Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafıyla yine gündem oldu. Kendall Jenner'ın göbek deliği ilgi çekti.

Kendall Jenner’ın göbek deliği olay oldu!

Dünyaca ünlü top model Kendall Jenner sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı bikinili fotoğrafıyla yine olay oldu. Sadece gövdesini paylaşan Kendall Jenner’ın göbek deliği dikkat çekti. Sosyal medya üzerinden çok sayıda Kendall Jenner’ın göbek deliği ile ilgili konuşuldu.

Bilindiği gibi Kendall Jenner, Kardashian ailesinin en küçük üvey üyesi… Kendall Jenner’ın birde Kylie adında dünyaca ünlü bir model kardeşi var. Kylie ve Kendall kendi markalarını çıkararak dünyada tanınırlıklarını arttırdı. Kendall Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı neredeyse her fotoğrafıyla gündem oluyor. Kendall Jenner muhteşem fiziği ve fit görünümüyle herkesin ilgi odağı.

Kendall Jenner’ı Instagram üzerinden 114 milyon kişi takip ediyor.

KENDALL JENNER KİMDİR?

Hollywood magazininin ünlü isimlerinden olan Kendall Jenner, her yaptığı hareket ile adeta olay olmaktadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kylie Jenner’in ablası olan ünlü ismin hayatı hayranları tarafından merak edilmektedir. Peki, Kendall Jenner kimdir?

3 Kasım 1995 tarihinde Los Angeles’ta doğan doğan Kendall Nicole Jenner, Amerikalı model ve televizyon kişiliğidir. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir.

Hayatı

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kylie Jenner adında öz kız kardeşi ve anne tarafından Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kendall , ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur. Kendalın çocukluğu Calabasasda, Los Angeles’ta geçti. O,burada Sierra Canyon Okulunda eğitim aldı ve 2014 yılında mezun oldu.

Kariyeri

Kendall 13 yaşında moda dünyasına katıldı. İlk olarak kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında «Wilhelmina Models» modellik ajansı ile anlaşarak modellik kariyerine başladı. OK!, Teen Vogue,Seventeen dergileri için fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir. 2011 yılında, Kendall «Bayan Vogue» kapağını süsleyen ikinci model oldu. 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur. Kendall ve kız kardeşi Kylie moda tasarımına başladılar, tüm Amerika Birleşik Devletlerinde satılan bir «Kendall & Kylie» giyim markası zincirine sahiptirler. The Society Manangement,Elite Paris ? Elite London gibi ajanlarla çalışan Kendall W Magazine ve V Magazine, Vogue Paris ve Interview Magazine dergilerinde fotoğraf çekimleri yaptırdı.

2015 yılında Harper’s Bazaar, GQ ve Marie Claire Endonezya dergilerinin kapağında yer alan Kendall Calvin Klein markasının yeni yüzü seçildi.

Haziran ayında Türkiye’ye gelen Kendall, Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıktı.

 

ETİKETLER: