SON TV

Kendall Jenner’ın Mert Alaş’ın objektifinden çıplak fotoğrafı olay oldu!

Kendall Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı çıplak pozuyla olay oldu. Mert Alaş'ın objektifinden çıkan bu cesur poz gündeme oturdu.

Kendall Jenner’ın Mert Alaş’ın objektifinden çıplak fotoğrafı olay oldu!

Dünyaca ünlü top model Kendall Jenner, yine dünyada adını milyonlara duyurmuş Hollywood yıldızlarının en yakın arkadaşı Türk asıllı Mert Alaş’ın karşısına geçti. Kendall Jenner, Mert Alaş’a verdiği cesur poz ardından bu pozu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştı.

Kendall Jenner, mükemmel fiziği ve cesur çıplak pozuyla sosyal medyada kısa sürede olay oldu. 15 saatte 5 buçuk milyon kişi tarafından beğenilen Kendall Jenner’ı Türk model Didem Soydan da beğendi. Kendall Jenner bilindiği gibi Kim Kardashian ailesinin en ufak bireylerinden… Kylie adında da bir kardeşi olan Kendall Jenner güzelliğiyle dünyanın dilinde… Kendall Jenner sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı her fotoğrafında olay oluyor. Kendall Jenner güzel fiziği, bakımlı saçları ve güzelliğiyle hayranlarını her daim mest ediyor.

KENDALL JENNER KİMDİR?

Kendall Nicole Jenner (d. 3 Kasım 1995, Los Angeles), Amerikalı model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir.

Hayatı

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kylie Jenner adında öz kız kardeşi ve anne tarafından Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kendall , ünlü Amerikalı genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur. Kendalın çocukluğu Calabasasda,Los Angelesde geçdi,o,burada Sierra Canyon Okulunda eğitim aldı ve 2014 yılında mezun oldu.

Kariyeri

Kendall 13 yaşından moda dünyasına katıldı.İlk olarak kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında «Wilhelmina Models» modellik ajansı ile anlaşarak modellik kariyerine başladı. OK!, Teen Vogue,Seventeen dergileri için fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kızkardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir.2011 yılında, Kendall «Bayan Vogue» kapağını süsleyen ikinci model oldu. 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur.Kendall ve kız kardeşi Kylie moda tasarımına başladılar, tüm Amerika Birleşik Devletlerinde satılan bir «Kendall & Kylie» giyim markası zincirine sahiptirler.[5] Ve onlar «Steve Madden — Madden Girl» markası için aksesuar ve ayakkabı tasarım ediyorlar.2014 yılın baharında Kendall New York Moda Haftasında Marc Jacobs, Donna Karan, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger; Parisde Sonia Rykiel,Balmain,Givenchy ve Chanel; Milano’da Fendi, Ports 1961, Bottega Veneta, Pucci,Dolce & Gabbana markaların gösterilerini yaptı.The Society Manangement,Elite Paris и Elite London gibi ajanlarla çalışan Kendall W Magazine ve V Magazine, Vogue Paris ve Interview Magazine dergilerinde fotoğraf çekimleri yaptırdı.

2015 yılında Harper’s Bazaar,GQ ve Marie Claire Endonezya dergilerinin kapağında yer alan Kendall Calvin Klein markasının yeni yüzü seçildi.Haziran ayında Türkiyeye gelen Kendall Antalyada Dosso Dossi Fashion Showda podyuma çıktı. O, burada beş farklı giysiler içinde beş kez yürüdü.

ETİKETLER: