SON TV

Kendisinden 32 yaş küçük sevgilisinden ayrılan Gönül Yazar: Beni Allah korudu

Taş bebek lakaplı Gönül Yazar, yine aradığı aşkı bulamadı. Son sevgilisi Rüzgar Mağden'in kendisiyle parası için birlikte olduğu için ayrıldığını söyledi.

Kendisinden 32 yaş küçük sevgilisinden ayrılan Gönül Yazar: Beni Allah korudu

Bir zamanların ‘Taş bebek’ lakaplı sanatçısı Gönül Yazar, ilerleyen yaşına rağmen aşk hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yazar, kendisinden 32 yaş küçük son sevgilisi Rüzgar Mağden ile yollarını ayırdığını açıkladı. 83 yaşındaki Yazar, Mağden’in kendisiyle parası için birlikte olduğunu ileri sürdü.

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programında açıklamalarda bulunan Yazar, Mağden’in kendisine Küba’ya yerleşmeyi teklif ettiğini belirtti. Mağden’in kendisi sayesinde tanındığını ifade eden Yazar, ruhsal aşk yaşadığını ancak 2 ay süren ilişkide birbirlerini sevdiklerine inandığını ancak yanıldığını dile getirdi.

Mağden’in direksiyon dersi, Küba’ya yolculuk, mahkemede isim değiştirme gibi planları olduğunu söyleyen Yazar, Mağden’in bunlar için parası olmadığını, Yazar ile parası için birlikte olduğunu iddia etti. “Beni Allah korudu” diyen Yazar, ayrıca Mağden’in Sinan Çetin’in asistanlığını yapmadığını da öğrendiğini açıkladı.