SON TV

Kim Milyoner Olmak İster Vijay Kumar sorusu: Guiness Dünya rekorlarında dünyanın en çok dişli insanı Hintli Vijay Kumar’ın kaç tane dişi vardır?

Bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 17 Kasım 2018 tarihli programında Vijay Kumar'ın kaç tane dişi vardır? şeklinde çıkan soru izleyenleri şaşkına çevirdi. Guinness Rekorlar Kitabı yeni rekorları da açıkladı. Guinness Rekorlar Kitabı'nda 2015 yılında en ilgi çeken rekorlardan biri de 27 yaşındaki Hint Vijay Kumar'a ait. Kumar'ın ağzında tam 37 tane diş var..

Kim Milyoner Olmak İster Vijay Kumar sorusu: Guiness Dünya rekorlarında dünyanın en çok dişli insanı Hintli Vijay Kumar’ın kaç tane dişi vardır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki ‘Guiness Dünya rekorlarına göre en çok dişli insan olan Hintli Vijay Kumar’ın kaç tane dişi vardır?’ sorusu vatandaşlar tarafından aratılmaya başlandı. Peki Guiness Dünya rekorlarına göre en çok dişli insan olan Hintli Vijay Kumar’ın kaç tane dişi vardır? İşte Kim Milyoner Olmak İster’deki Vijay Kumar sorusunun cevabı…

Vijay Kumar, Chassidar Danabalan’ın (Hindistan) önceki 36 diş rekorunu keşfettikten sonra, ağzındaki dişlerin daha fazla olduğunu ve Guinness Dünya Rekorları kitabına gireceğinden emin olduğunu söyledi.

Vijay Kumar, çok fazla dişe sahip olmanın bazı dezavantajlara sahip olduğunu ve birinin sık sık dilini ısırdığını söylüyor.

Bununla birlikte Vijay, dişlerini Guinness Dünya Rekoru unvanına sokmaktan ve ona ne verdiğini tanımaktan gurur duyuyor, arkadaşları onu yeni insanlara en çok dişleri olan bir adam olarak tasvir ediyorlar.

Büyük bir ilgiyle takip edilen Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşamki bölümünde ”Guinnes Dünya Rekorları’na göre, ‘en çok dişli insan’ olan Hintli Vijay Kumar’ın kaç tane dişi vardır? şeklinde bir soru soruldu.

Cevap: 37

VİJAY KUMAR KİMDİR?

Hindistan’dan Vijay Kumar’ın ağzında 37 kadın var – ortalama beş kişi ve dünyadaki herkesten daha önemli. Vijay, Chassidar Danabalan’ın (Hindistan) önceki 36-diş rekorunu keşfettikten sonra, ağzındaki dişlerin çoğunda Guinness Dünya Rekorları unvanını yeneceğinden ve onu yendiğinden emin olduğunu söyledi. Vijay, çok fazla dişe sahip olmanın bazı dezavantajlara sahip olduğunu ve birinin sık sık dilini ısırdığını söylüyor. Bununla birlikte Vijay, dişlerini Guinness Dünya Rekoru unvanına sokmaktan ve ona ne verdiğini tanımaktan gurur duyuyor. Vijay Kumar’ın arkadaşları onu yeni insanlara en çok dişleri olan bir adam olarak tasvir ediyormuş.