SON TV

Kız kardeşine korkunç gerçeği söyleyip intihar etti!

Kıbrıs'ta karısını kablo ile boğan yaşlı adam, daha sonra kız kardeşini arayıp cinayeti itiraf ettikten sonra kendisine elektrik vererek intihar etti.

Kız kardeşine korkunç gerçeği söyleyip intihar etti!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa’ya bağlı Gönyeli kasabasında sabah saatlerinde karısı S. Karasalih’i kablo ile boğduğu iddia edilen H. Y. Karasalih, daha sonra kendisine elektrik vererek yaşamına son verdi.

KARISINI KABLO İLE BOĞDU

Polis ekipleri, gelen bir ihbar üzerine Karasalih ailesinin evine geldi. Eve giren ekipler, H. Y. Karasalih (63) ve eşi S. Karasalih’in (60) cesediyle karşılaştı. Çiftin komşularından alınan bilgiye göre, Karasalih çiftinin sık sık tartıştığı öğrenildi. H. Karasalih’in eşi S. Karasalih’i kablo ile boğduğu ardından da kendisine elektrik vererek hayatına son verdiği iddia edildi.

ÖLMEDEN ÖNCE KIZ KARDEŞİNİ ARAMIŞ

Ayrıca H. Karasalih’in ölmeden önce kız kardeşini arayıp durumu bildirdiği de iddia edildi. Polis olayla ilgili bir açıklama yapmazken, olay yeri inceleme ekiplerinin beyaz bir kabloyu delil olarak aldığı gözlendi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ETİKETLER: