SON TV

Köprü geçiş ihlalleri cezaları geri ödenecek!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabı Twitter'dan "Köprü geçiş ihlalleri nedeniyle kesilen idari cezalarda iade sürecini başlattık" açıklamasında bulundu.

Köprü geçiş ihlalleri cezaları geri ödenecek!

Vatandaşa bir müjde de Berat Albayrak’tan geldi. Köprü ve otoyol geçiş ücretlerinde 2019 yılında zam olmaması ardından yeni bir müjde daha vatandaşları sevindirdi. Köprü geçiş ihlalleri nedeniyle vatandaşlara kesilen idari para cezalarının iadesinin yapılacağı öğrenildi. Bu konu hakkında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak resmi sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklamada bulundu. Açıklama ardından çok sayıda vatandaş habere sevindiklerini dile getirdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter’dan “Köprü geçiş ihlalleri nedeniyle kesilen idari cezalarda iade sürecini başlattık” açıklamasında bulundu.

28 ŞUBAT 2019 TARİHİNE KADAR…

‘Köprü geçiş ihlalleri nedeniyle kesilen idari cezalarda iade sürecini başlattık. Vatandaşlarımızın iade için 28 Şubat 2019 tarihine kadar, kendilerine en yakın vergi dairesine başvurmaları yeterli olacaktır.’

0/5 (0 Reviews)