SON TV

KPSS 2018 Önlisans başvuru işlemi nasıl yapılır? KPSS’de geç başvuru işlemleri

KPSS önlisans yapmak isteyenler bir çok detayı yine merak ediyor. KPSS Önlisans'ta geç başvuru yapacaklar için fırsat doğdu. KPSS başvuru detayları neler? Hepsi ve daha fazlası haberimizde yer alıyor.

KPSS 2018 Önlisans başvuru işlemi nasıl yapılır? KPSS’de geç başvuru işlemleri

KPSS önlisans yapmak isteyenler bir çok detayı yine merak ediyor. KPSS Önlisans‘ta geç başvuru yapacaklar için fırsat doğdu. KPSS başvuru detayları neler? Hepsi ve daha fazlası haberimizde yer alıyor. KPSS önlisans geç başvuru işlemleri başladı. ÖSYM tarafından geçtiğimiz haftalarda duyurulan KPSS önlisans geç başvuru işlemleri 10:15 itibariyle ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden alınmaya başladı. Peki KPSS önlisans geç başvuru işlemleri nasıl yapılır?

KPSS ÖNLİSANS GEÇ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bugün alınmaya başlanan KPSS önlisans geç başvuru işlemleri ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden alınıyor. Adaylar TC kimlşk numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra KPSS önlisans geç başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek. Adaylar aynı gün içerisinde geç başvuru ücreti olan 90 Türk Lirasınıda ödemek zorunda! Başvurular bu akşam 23:59’da sona erecek.

ETİKETLER: