SON TV

Küçük İbo’dan Aleyna Tilki’ye eleştiri! ‘Psikolojik destek alması lazım’

Her yaptığı olay olan genç şarkıcının son Instagram paylaşımları takipçilerini çok endişelendirdi. Sosyal medyada 2,2 milyon takipçisi olan Aleyna Tilki'nin son fotoğraflarına takipçilerinden yorum yağdı. Bir televizyon programına katılan Küçük İbo, kendi gibi küçük yaşlarda şöhreti yakalayan genç şarkıcı için açıklamalarda bulundu.

Küçük İbo’dan Aleyna Tilki’ye eleştiri! ‘Psikolojik destek alması lazım’

İbrahim Küçük, Aleyna Tilki’yi şu sözleriyle eleştirdi: Davranışlarını aşırı şöhrete ve zirvede olmasına bağlıyorum. Madde kullanım olayını aklıma bile getirmek istemiyorum.

Aleyna Tilki’nin en son sosyal medyaya yüklediği fotoğrafları olay olmuş, takipçileri Aleyna Tilki’nin uyuşturucu kullandığına dair endişelendiklerini dile getirmişlerdi. Bir televizyon programına katılan Küçük İbo, kendi gibi küçük yaşlarda şöhreti yakalayan genç şarkıcı için açıklamalarda bulundu.

‘SEN NE İÇİYORSUN?’

Genç şarkıcının ”Kıskan beni lütfen” yazısıyla paylaştığı son fotoğraflarına, “Sen ne içiyorsun” gibi yorumlar yapıldı. 2. Sayfa programına konuk olarak katılan İbrahim Küçük, Aleyna Tilki’yi şu sözleriyle eleştirdi:

“Davranışlarını aşırı şöhrete ve zirvede olmasına bağlıyorum. Madde kullanım olayını aklıma bile getirmek istemiyorum.

‘PSİKOLOJİK DESTEK ALMASI GEREKİYOR’

Psikolojik destek alması gerekiyor. Ben almadım ama keşke zamanında alsaydım. Daha sağlıklı olurdu. Bize yol gösteren yoktu o zamanlar. Aleyna biraz daha şanslı. Menajerleri olsun, ekibi olsun, ona yol gösteren kişiler vardır.”