SON TV

Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa tecavüz eden sapık yakalandı!

Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğu taciz eden sapık, emniyet güçleri tarafından dün akşam evine yapılan baskınla yakalandı. Mağdur çocuk sapığı teşhis etti.

Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa tecavüz eden sapık yakalandı!

İstanbul Küçükçekmece’deki Kanarya Mahallesi’nde 22 Nisan’da evinin önünde oynayan 5 yaşındaki M.E. cinsel istismara uğramıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, failin yakalandığını duyurdu.

Bakan Soylu açıklamasında şunları söyledi:

“VALİLİK AÇIKLAMA YAPACAK”

”Küçükçekmece ile ilgili 5 yaşındaki çocuğumuzla ilgili hem Valiliğimiz hem de İstanbul Emniyeti fail konusunda çalışmayı yaptılar ve zannediyorum da bu saatler içinde açıklamayı yapacaklardır.

“FAİL YAKALANDI”

Fail gözaltına alındı. İstanbul Valiliğimiz açıklama yapacaklar. Babayla görüştüm telefonda. Faili yakalayacağımızı söyledim. Failin yakalandığı bilgisi bende var. Çocuğumuzun sağlık durumumun da iyi olduğunu biliyoruz.”
Skandalla ilgili son dakika gelişmeleri birbiri ardına ajanslara düşüyor. Pakistan uyruklu olduğu ve yakalandığı bilgisi verilen tacizci sapıkla ilgili bir ayrıntı daha ortaya çıktı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Küçükçekmece’de 22 Nisan’da 5 yaşındaki küçük çocuk, evlerinin bulunduğu sokakta uğradığı istismar sonrasında hastaneye kaldırılmış ve bir süre tedavi gördükten sonra dün taburcu edilmişti.

GÖZALTINA ALINDI

İstanbul polisi de iğrenç olay üzerine geniş çaplı soruşturma başlatmıştı. Soruşturma çerçevesinde güvenlik kamera görüntülerini inceleyen emniyet güçleri cinsel istismar olayını gerçekleştirdiği iddia edilen bir şahsı dün akşam evinde gözaltına aldı.

MAĞDUR ÇOCUK TEŞHİS ETTİ

Şüpheliyi mağdur çocuk ve olaya şahit olan diğer bir çocuk da teşhis etti. Şüphelinin emniyetteki sorgusunun sürdüğü ilerleyen saatlerde adliyeye çıkarılacağı öğrenildi.

Sabah

ETİKETLER: