SON TV

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman? Yeni sezonda neler olacak?

La Casa De Papel 3. sezonuyla izleyicileri tekrar ekran başına kilitlemeye hazırlanırken hayranlarının akıllarına takılan tüm soruların cevapları bu haberimizde...

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman? Yeni sezonda neler olacak?

La Casa De Papel… Özellikle Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından severek izlenilen bir İspanyol filmi… Filmde anlatılan soygun ve kurgu o kadar sıra dışı ve o kadar sürükleyiciki insanlar diziyi izlerken heyecanlı yerlerde tırnaklarını yerken gördüler kendilerini… Aslında 2017 yapımı olan La Casa De Papel, Türkiye’de son zamanlarda büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

Dünyada da yayınlandıktan sonra rağbet gören dizinin 3. Sezonunu çekmeye karar veren yapımcılar şimdi 3. Sezonla izleyicileri tekrar La Casa De Papel’in karşısına geçirecek.

Profesör, Berlin, Tokyo, Rio, Denver, Moskova, Nairobi, Denver, Helsinki birbirinden zıt karakterli 9 kişi Darphaneyi soyarsa ne olur? Muhteşem bir La Casa De Papel olur…

Peki 3. Sezonda La Casa De Papel izleyicisini neler bekliyor?

La Casa De Papel’in 3. sezonunda olması beklenen ve hayranları tarafından istenen her öngörüyü yazacağız…

6 KİŞİ KALMIŞLARDI

Bilindiği gibi La Casa De Papel 2. Sezonunun finalinde soygunu gerçekleştirmiş, 9 kişi başladığı yolu 6 kişi tamamlayarak yüz milyonlarca euronun sahibi olmuştu.

BERLİN KENDİNİ KURBAN ETTİ

2. Sezon finalinde La Casa De Papel izleyicilerini yıkan sahnelerden biri de Berlin’in kendisini kurban etmesiydi… Onlarca delici kurşun vücuduna isabet eden Berlin’in 3. Sezonda olacağı ihtimalleri dolaşıyor son zamanlarda…

View this post on Instagram

4 días ⏱… @lacasadepapeltv

A post shared by Álvaro Morte (@alvaromorte) on

Yaşaması mantıken imkansız gibi görünse de kılıfına uydurularak yazılan bir senaryo ile milyonlarca kişinin kahramanı Berlin’in yaşaması söz konusu olabilir.

3. SEZONDA BERLİN OLACAK MI?

Berlin için söylenilen bir diğer söylenti ise eskiye yönelik canlandırmaların olacağı 3. Sezonda Berlin’in bu sahnelerde olacağı, bu şekilde sevenleri tarafından bol bol izleneceği yönünde… Berlin’in Türkiye’de azımsanamayacak kadar çok hayranının olduğunu biliyoruz…

SONUNDA NE OLMUŞTU?

La Casa De Papel’in 2. Sezonunun sonlarında Tokyo, Berlin tarafından darphanenin dışına atılarak cezalandırılmıştı. Profesör sayesinde hapishaneye sokulmaktan kurtulan Tokyo muhteşem bir şekilde darphaneye geri dönmüştü. Fakat bu anlarda polis ile çatışmaya giren ekipten Denver’in babası aynı zamanda ekibin en ağır başlı ve yaşlısı Moskov (Moskova) 3 yerinden vurulmuştu.

Moskov için Denver tünel işini hızlandırmış, sonuca daha çabuk ulaşmışlardı. Fakat tam bu süreçte Moskov ölmüştü. Darphanede artık 2 ceset vardı. Üçüncüsünün Berlin olacağını kimse düşünmüyordu tabii öldüyse…

NASIL KAÇMIŞLARDI?

Sonunda ise Profesör ve 2 Sırp yardımcısı hangardan, Rio, Denver ve arkadaşları da Darphaneden tüneli kazarak bitirmişti. En sonunda ise çatışmalar olmuş bitmiş ekip bira fıçılarına milyonlarca euroyu doldurup kaçmayı başarmıştı.

Ekip hangardan nasıl çıkmıştı? Aynen şöyle… Profesör ve Helsinki paraların bulunduğu bira fıçılarının içinde olduğu bira kamyonuyla hangardan çıkış yaptı. Tokyo bir anime karakterine bürünerek, Rio ergen bir kayakçı tiplemesiyle, Denver ise yeni aşkı ve Darphane Müdürü Arturo’dan hamile olan Monica ile evli bir çift gibi, Nairobi fazla kılık değiştirmedi… Ne de olsa bazı ekip arkadaşları gibi deşifre olmamıştı…

MUHTEŞEM AŞK

Eee tabii konudan konuya atlıyoruz fakat müfettiş Raquel’i unutmamalıyız. Bir soyguncuya aşık olduğunu öğrendikten sonra bu durumu kendisine yediremeyen Raquel önce Profesöre çok çektirdi. Fakat sonra Profesör’ün soygunun mantığını anlatmasıyla yumuşadı ve artık gerçek aşkına yardım etmek için kolları sıvadı. Asıl yardımı da Raquel yaptı. Eğer Raquel, Angel ile konuşup durumu organize etmeseydi durum çok farklı olabilirdi.

YENİ SEZONDA NEDEN SOYGUN YAPSINLAR?

Şimdi gelelim 3. Sezonumuza… Malum Raquel ve Profesör kavuştu, Denver ve Monica bir bebek bekliyor. Rio ve Tokyo aşklarını para ile birleştirdi, Helsinki ailesine kavuşmuştur, Nairobi’de kendisini dahi tanımayan oğlunu belki yanına almıştır…

Peki yeni bir soyguna hangisi hazır? Hangisi hayatını tekrar tehlikeye atmak isteyecek? Acaba yeni sezon parayı nasıl kaçırıp nasıl harcadıklarını mı anlatacak yoksa söylenilen gibi yeni bir soygun için mi tekrar ekip bir araya toplanacak?

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

3. sezonun ne zaman yayınlanacağı, çekimlerin gerçekten Türkiye’de olup olmayacağı da konuşuluyor. Alınan bilgilere göre La Casa De Papel’in 3. Sezonu 2019 yılında yayınlanacak.

Türkiye’de La Casa De Papel’in çok sayıda izleyicisi olduğunu söylemiştik. Bu La Casa De Papel oyuncularının da gözünden kaçmamış.

Mesela namı diğer Berlin yani gerçek adıyla Pedro Alonso geçtiğimiz haftalarda bir video ile Türkiye’ye ‘Seni Seviyorum’ demişti.

İŞTE O VİDEO

Haberimizin devamında La Casa De Papel oyuncularının sosyal medya hesaplarında paylaştığı ve 3. Sezon için ipuçları olan paylaşımları yayınlayacağız.

PROFESÖR – GERÇEK ADIYLA ALVARO MORTE

BERLİN – GERÇEK ADIYLA PEDRO ALONSO