SON TV

Magazin dünyasının boşanan, ayrılan ünlü isimleri…

Magazin gündeminde geniş yer bulan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ayrılığı akıllara benzer süreçlerden geçerek, boşanan ya da sevgiliyken ayrılan ünlü isimleri getirdi. İşte Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı gibi boşanan ve ayrılan ünlü isimler...

Magazin dünyasının boşanan, ayrılan ünlü isimleri…
Televizyoncu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 1 yıl 2 aylık süren evliliklerini dün 9 dakikada noktaladı. Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’na aylık 125 bin lira nafaka ödeyeceği öğrenildi. Boşanmanın ardından Çağatay Ulusoy ve Deren Talu’nun adında karıştığı bazı iddialar gündemde geniş yer buldu. Ünlü çiftin boşanma kararı magazin dünyasının çok konuşulan ayrılıklarını akıllara getirdi. Kimi ihanete uğradı, kimi evlilikten anlaşarak boşandı. İşte boşanan, aldatan, ve sevgiliyken ayrılan ünlüler…

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı dün 1 yıl 2 ay süren evliliklerini Silivri Adliyesi’ne giderek 9 dakikada bitirdi. Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka ödeyeceği ve bir ev vereceği iddia edildi.

 

Emily Ratajkowski ve Sebastian Bear-McClard

Emily Ratajkowski sürpriz bir şekilde oyuncu Sebastian Bear-McClard ile evlenmişti. Eşi, önceki gün New York’ta 26 yaşındaki İngiliz manken Suki Waterhouse ile sarmaş dolaştı.

Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur boşandı

Sosyal medya hesaplarından boşanacaklarını açıklayan popçu Murat Dalkılıç (34) ile oyuncu Merve Boluğur’un (29) iki yıl süren evliliklerini bitirdi. Beykoz 1.Aile Mahkemesi’nce yapılan duruşma neticesinde Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur anlaşmalı olarak boşandı. Çift birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı.

Johnny Depp ve Amber Heard

Kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle mayıs ayında boşanmak için dava açan Heard, son olarak Depp’in kendi parmağını keserek evdeki banyoya kanıyla ‘Beni Billy Bob Thornton ile aldattın’ şeklinde mesaj yazdığını görüntüleriyle ıspatlamıştı. Avukatlığını Laura Wasser’ın yaptığı Depp, Heard’e boşanma için 7 milyon dolar vererek boşandı. 30 yaşındaki aktris ise bu parayı şiddet gören kadınlara yardım eden derneklere bağışladı.

Liam Payne ve Cheryl

One Direction grubunun eski üyelerinden Liam Payne (24) ve 2016 yılında dünyaevine girdiği eşi İngiliz şarkıcı Cheryl (34), evliliklerini noktalama kararı aldı. 11 aylık Bear adında oğulları olan ünlü çiftin, aralarındaki anlaşmazlığın sebebinin, yaş farkı ve Payne’in uzun seyahatleri olduğu iddia edildi. İkiliye yakın kaynaklar, “Bear olmasaydı, Cheryl ile Liam çoktan ayrılmıştı” diye konuştu. Büyük bir aşkla evlenen şarkıcıların, birkaç hafta içinde boşanması bekleniyor.

Ünlü çiftin boşanma kararı çok konuşulan ayrılıkları akılları getirdi:

ABD’li ünlü aktör Robert De Niro ile oyuncu eşi Grace Hightower boşandı. 75 yaşındaki Oscar’lı oyuncu ile 63 yaşındaki eşi, 20 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. 10 yıldan uzun bir süre yaşadıkları birlikteliğin ardından 1997 yılında evlenen oyuncu çiftin 20 yaşında Elliot adında bir oğlu ve 6 yaşında Helen Grace adında bir kızı bulunuyor. Bu, çiftin ilk ayrılığı değil. 1999 yılında Robert De Niro boşanma davası açmış, oğulları için velayet mücadelesine girmişti. 1999’da boşanan çift, 2004 yılında yeniden, pek çok ünlünün katıldığı bir düğünle evlenmişti.

İşte ünlüler dünyasında diğer çok konuşulan ayrılıklar…

Emma Watson ve Chord Overstreet

Son dönemde feminist hareketlere verdiği destekle adından söz ettiren Emma Watson’ın, altı aydır birlikte olduğu sevgilisi Chord Overstreet’ten ayrıldığı öğrenildi.

The Sun gazetesinin haberine göre, 28 yaşındaki İngiliz aktris ve 29 yaşındaki sevgilisi, kısa bir süre önce ilişkilerini noktaladı. İkiliye yakın bir kaynak, “Emma ile Chord başta aşklarını gizli tutmayı denedi ve çoğunlukla Los Angeles’ta vakit geçirdi. Ama daha sonra işler yolunda gitmedi ve şu an ikisi de yeniden yalnız kaldı” açıklamasını yaptı. Öte yandan Watson, Overstreet’i Instagram hesabından takip etmekten de vazgeçti.

‘İhanetin belgesi’ diye yayınlanan karelerden sonra kayıplara karışan Emily Ratajkowski telefonunu kapattı.

Çağla Şıkel

Çağla Şıkel geçmişte bir defile için gittiği Antalya’da manken Yüksel Ak’ın o tarihlerde evli olduğu Şenol İpek’in telefonuna “Tostumu yedim bekliyorum” yazdığı bir mesaj yollayınca ortalık karışmıştı. Ak ve İpek’in evlilikleri çatırdarken bu olay magazin dünyasında uzun bir süre konuşulmuştu. Tost ise adeta Türkiye’deki aldatma olaylarının sembolü olarak hala hafızalardaki tazeliğini koruyor.

Hollywood yıldızı Jennifer Aniston bir kez daha evlilikte aradığını bulamadı. Aniston ile iki buçuk yıl önce evlendiği oyuncu Justin Theroux, ayrılmaya karar verdiklerini açıkladı.

ORTAK KARAR

Yapılan açıklamada çiftin yollarını ayırmaya 2017’nin sonunda karar verdikleri belirtildi. Açıklamada, bunun, Aniston ve Theroux tarafından ortaklaşa alınmış bir karar olduğu da vurgulandı.

İKİ İYİ ARKADAŞIZ

Aniston ve Theroux’nun açıklamasında “Biz bir çift olarak yollarını ayırmaya karar vermiş iki iyi arkadaşız” denilerek dost kalacakları belirtildi. 49 yaşındaki Jennifer Aniston ile 46 yaşındaki Justin Theroux uzun bir flört döneminin ardından 2015 yılında evlenmişti.

YİNE OLMADI

Bu, Theroux’nun ilk evliliğiydi. Jennifer Aniston ise ilk evliliğini 2000 yılında Brad Pitt ile yaptı. Ancak Pitt’in Bay ve Bayan Smith filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie’ye aşık olması sonucu bu evlilik 2005 yılında bitti.

Robert Pattinson ve FKA

İngiliz aktör Robert Pattinson ile müzisyen sevgilisi FKA, ayrılık karan aldı. Birkaç aydır ilişkilerinde sorunlar yaşadıkları iddia edilen Robert Pattinson-FKA çifti, ‘aralarındaki sorunları aşamadıklarını’ ve ‘birbirlerinden uzaklaştıklarını’ açıkladı. 31 yaşındaki Pattinson ve 29 yaşındaki FKA, iki yıldır ilişki yaşıyordu.