SON TV

Marvel dizisi Daredevil’in 3. sezon fragmanı yayınlandı

‘Daredevil’in 3. sezonundan ilk uzun fragman geldi. Netflix'te yayınlanan ‘Daredevil dizisinin 3. sezonunda sürpriz bir isim olan Foggy Nelson’ın kardeşi geliyor.

Marvel dizisi Daredevil’in 3. sezon fragmanı yayınlandı
  • Dizi
  • 20 Ekim 2018 11:32

Daredevil’in 3. sezon fragmanı New York Comic-Con kapsamında görücüye çıktı.

3. sezon fragmanında, hapisten yeni çıkan Wilson Fisk, Daredevil’i halk düşmanı ve New York’un gerçek kötüsü olarak ilan ediyor. İki kimliği arasında sıkışıp kalan Matt Murdock ise süper kahraman kimliğini saklamak ya da kahramanlık yazgısını kabul edip Fisk’e karşı savaşmak arasında kalıyor.

Daredevil, gündüz adalet peşinde bir avukat; geceleri ise şehri kurtarmaya çalışan bir süper kahraman olan Matt Murdock’un maceralarını takip ediyor. Popüler Marvel karakteri en son geçtiğimiz yıl The Defenders’ın kadrosunda karşımıza çıkmıştı.

2,5 yıllık bir aranın ardından ekranlara geri dönmeye hazırlanan Daredevil’in oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D’Onofrio, Wilson Bethel ve Joanne Whalley gibi isimler bir araya gelirken yürütücü yapımcı tarafında Erik Oleson, Drew Goddard, Jeph Loeb ve Jim Chory görev yapıyor.

‘Daredevil’in 3. Sezonunda Yeni Bir Yüz Var!

Peter Halpin, Marvel dizisi Daredevil’in 3. sezonunda izleyici karşısına çıkacak. Bugün prömiyer yapmaya hazırlanan dizi için yeni bir tanıtım da yayınlandı.

Peter Halpin dizide avukat Foggy Nelson’ın kardeşi Theo Nelson’a hayat veriyor. Theo tüm hayatını aile işine adamış ve günlerini New York’ta bulunan aile kasabında geçirmiştir. Şimdi ise yepyeni maceralara atılmanın zamanı gelir. Marvel çizgi romanında görünmeyen Theo karakteri diziye özel olarak tasarlandı.

Daredevil’in yeni sezonunda Matt Murdock’un küllerinden doğuşuna tanık olacağız. İncinen Matt Murdock, avukat Matthew ile süper kahraman Daredevil kimlikleri arasında kalır ve bir seçim yapması gerekir. Ancak baş düşmanı Wilson Fisk’in hapisten çıkması Matt’i zorlu bir kararın eşiğine getirir.

2,5 yıllık bir aranın ardından ekranlara geri dönmeye hazırlanan Daredevil’in oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D’Onofrio, Wilson Bethel ve Joanne Whalley gibi isimler bulunurken yürütücü yapımcı tarafında Erik Oleson, Drew Goddard, Jeph Loeb ve Jim Chory görev yapıyor.

Marvel’s Daredevil’in 3. sezonu bugün içerisinde Netflix platformunda gösterime giriyor.

Daredevil dizisi İMDB’de 10 üzerinden 8.7 puanlı bir yapım.

Daredevil 3. sezon fragmanı

Beyazperde

ETİKETLER: