SON TV

MasterChef’te bireysel dokunulmazlığın sahibi belli oldu

Tv8'de yayınlanan yarışma MasterChef'in son bölümünde, kırmızı takım dokunulmazlık oyununu kazanınca mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlık oyununu ise Duygu kazandı.

MasterChef’te bireysel dokunulmazlığın sahibi belli oldu

Ekranların beğeniyle takip edilen programı MasterChef’in son bölümünde eleme oyunları oyanadı.

MasterChef’te haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kendi seçtikleri malzemelerle yemek yaptı. Mutfakta zamanlar yarışan yarışmacılar şeflerin karşısında tam not almaya çalıştı.

Verilen sürenin ardından şefler 5 tabağı da değerlendirdi. Tadım bölümünün ardından kırmızı takım dokunulmazlık oyununu 3-2 kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU DUYGU KAZANDI

Kırmızı takımın dokunulmazlık oyununu kazanmasının üzerine, mavi takım bir kez daha mutfağa girerek yarıştı. Kendilerine verilen sürede Mehmet Şef’in imza yemeği olan zorlu Rozbif yemeğini yapmaya çalıştı.

Sürenin ardından şefler Rozbiflerin tadına baktı. En başarılı Rozbifi yapan Duygu bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Bireysel dokunulmazlığın geçen haftaki kazananı da Duygu olmuştu. Böylece Duygu 2 defa dokunulmazlığı kazanarak rakiplerinden sıyrıldı.