SON TV

Medipol Başakşehir, Abdullah Avcı ile yollarını ayırdı! İşte yeni takımı

Medipol Başakşehir, teknik direktör Abdullah Avcı ile yollarını ayırdığını açıkladı. Turuncu-Lacivertli ekip, Beşiktaş'la anlaşan Avcı için resmi internet sitesinden bir veda mesajı yayınladı. 5 yıllık sözleşmenin feshi konusunda anlaşma sağlanırken, Abdullah Avcı'nın Beşiktaş ile 3 yıllık kontrat imzalaması bekleniyor!

Medipol Başakşehir, Abdullah Avcı ile yollarını ayırdı! İşte yeni takımı

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, teknik direktör Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Turuncu-Lacivertli ekip, Beşiktaş’la anlaşan Avcı için resmi internet sitesinden bir veda mesajı yayınladı:

“İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ’ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır.

Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibariyle sona ermiş bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı’ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.”

BEŞİKTAŞLA 3 YILLIK ANLAŞMAYA VARILDI

Beşiktaş, Abdullah Avcı ile 3 yıllığına anlaşmaya vardı. Tecrübeli teknik adamın kısa süre içerisinde Beşiktaş ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

KULÜP BİNASINDAN AYRILDI

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünün karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığı teknik direktör Abdullah Avcı, özel bir araçla kulüp binasından çıkış yaptı.

Başkan Göksel Gümüşdağ ile kulüp binasında bir görüşme gerçekleştiren Avcı, kulüp personeliyle vedalaşarak tesislerden ayrıldı.

Abdullah Avcı, kendisini bekleyen basın mensuplarının açıklama yapmadı.

Turuncu-lacivertli kulüp, 55 yaşındaki teknik adamla yolların ayrıldığını internet sitesinden yaptığı açıklama ile kamuoyuna duyurmuştu.