SON TV

Mehmet Ali Erbil hayatını mı kaybetti? En önemli isim açıkladı!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in öldüğüne ilişkin sosyal medya paylaşımları herkesi çok üzdü. Erbil'in hayatını kaybettiğine yönelik haberler ardından ablası Yeşim Erbil konuştu.

Mehmet Ali Erbil hayatını mı kaybetti? En önemli isim açıkladı!

Ünlü başarılı şovmen Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya üzerinden hayatını kaybettiğine dair çok üzücü haberler paylaşıldı. Fakat Erbil’in ablası Yeşim Erbil sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dün akşam saatlerinde sosyal medyada çıkan Mehmet Ali Erbil vefat etti haberlerine ilişkin ünlü sunucunun ailesinden flaş açıklama geldi.

61 yaşındaki Erbil geçtiğimiz günlerde evinin banyosunda düşerek yaralanmış ve Maslak’ta kaldırıldığı hastanede ameliyata alınmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren ünlü şovmen ile ilgili iddialara ailesi ve doktoru hakkında açıklama getirildi. İşte Mehmet Ali Erbil’in son durumu…

Akşam saatlerinde sosyal medyada dolaşan Mehmet Ali Erbil “hayatını kaybetti” paylaşımları yalan çıktı.

61 yaşında olan ve yoğun bakım tedavisi hala devam eden Mehmet Ali Erbil ile ilgili hayatını kaybetti iddiaları ortaya atıldı. Ünlü sanatçının ablası Yeşim Erbil konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

ABLA KONUŞTU

Sosyal medyadan açıklama yapan Erbil, “Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor. Bir sorun yok. Detaylı bilgileri paylaşırım. Bizden haber almadıkça başka haberlere inanmayın” ifadelerini kullandı.

DOKTORU AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Maslak’ta özel bir hastanede tedavisine devam edilen ünlü şovmenin doktoru Jan Klod Kayuka, şovmenin durumu hakkında şunları söyledi: “Farklı bir şey yok. Gırtlağında bir delik açıldığı doğrudur çünkü vücudun daha rahat nefes alması için gerekli operasyondu. Biz de bundan sonra daha olumlu gelişmeler ümit ediyoruz. Şimdi metroyla hastaneye geçiyorum ve bir an önce kontrollerimi yapacağım. Ağızdan beslenemeyen biri için kilo kaybı normaldir; ancak 30 kilo verdiğine dair çıkan haberler yalan. Bizi duyuyor ve tepki veriyor ama böyle bir durumda sonuç için konuşamıyoruz.”

 

ETİKETLER: