SON TV

Melis Hacic Kardeş Çocukları dizisine dahil oldu! Melis Hacic kimdir?

Ekranlara hızlı bir giriş yapan Kardeş Çocukları dizisi yeni bölümleriyle izleyici ile buluşmaya devam ederken kadroya yeni ve genç bir isim dahil oldu . Bir Litre Gözyaşı dizisi ile oyunculuk kariyerinde iddialı bir adım atan Melis Hacic Kardeş Çocukları kadrosuna dahil oldu. Kaynak: Kardeş Çocukları yeni oyuncusu Melis Hacic kimdir? kaç yaşında? Aslen nereli?

Melis Hacic Kardeş Çocukları dizisine dahil oldu! Melis Hacic kimdir?

Pazar akşamlarının yeni favori dizilerinden birisi de Star TV ekranında başlayan Kardeş Çocukları oldu.

Gold Film imzalı dizi bir hayli beğeni toplamış durumda. Dizinin reytinglerde de iyi seviyelerde bulunması yapımcı Faruk Turgut ve Star TV’yi memnun etmekte.

Faruk Teber’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizi Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Engin Alkan, Furkan Andıç ve Batuhan Ekşi gibi ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.

Diziye yeni bir oyuncu katılıyor.

Star TV’de yayınlanan, Sırma Yanık’ın senaryosuna imza attığı dizinin kadrosuna son olarak Melis Hacic katıldı. Geçen haftalarda final yapan ‘Bir Litre Gözyaşı’ dizisinde Selin karakteriyle seyirci karşısına çıkan Hacic, ‘Kardeş Çocukları’nda ise Yıldırım Saner’in (Mehmet Aslantuğ) yeğeni İdil karakterine hayat verecek.

Medyatava’nın haberine göre sosyal medya fenomeni sosyetik bir tasarımcı olan İdil’in gelmesiyle beraber dizinin genç oyuncuları arasındaki tansiyon tavan yapacak.

MELİS HACİC KİMDİR?

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği mezunudur. 2017 yılında yayınlanan Börü dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Son olarak Bir Litre Göz Yaşı isimli dizide yer almıştır. Oyuncu Erberk Ajans ile çalışmaktadır. Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmaktadır.1.77 cm boyundaki oyuncunun güncel kilosu 55- 56 kg dır. Açık renk saçlara sahip oyuncu Başak Burcu dur. Bir kardeşi bulunan oyuncunun anne tarafı Yugoslav, baba tarafı ise Sırp kökenlidir. 84*60*89 vücut ölçülerine sahip olan Melis Hacic bir dönem Fenerbahçe takımının Voleybol ve basketbol takımlarında forma giymiştir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU

Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır.Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli” Umay Karay’a çıkar. Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMDİR?

Kardeş çocukları dizisinin oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban ve Alara Turan yer alıyor.

YILDIRIM SANER – MEHMET ASLANTUĞ

Yıllar sonra, düşman kız kardeşlerin hayatına yeniden girdiğinde büyük bir sırla karşılaşacak!

ÜMRAN ÇETİN – AYÇA BİNGÖL

İhanetin en ağırıyla sınanan Ümran, kızı için düşmanına karşı yeni bir sınava hazır!

UMAY KARAY – NUR FETTAHOĞLU

Geçmişini yıllar sonra kanlı canlı karşısında bulmak, Umay Karay’ın en büyük kabusu olacak.

ETİKETLER: