SON TV

Melisa Şenolsun Amerika’ya açıldı

Oyuncu Melisa Şenolsun ve genç yönetmen Mu Tunç, Amerikalı ünlü müzisyenler Randall Dunn ve Zola Jesus'un ilk solo albümünün çıkış şarkısı olan 'A True Home'un video klibinde, birlikte çalıştı

Melisa Şenolsun Amerika’ya açıldı

Alternatif müzik tarzlarıyla çok özel bir dinleyici kitlesine sahip olan Amerikalı müzisyenler Randall Dunn ve Zola Jesus, Dunn’ın ilk solo albümünün çıkış şarkısı olan ‘A True Home’un video klibinde, genç yönetmen Mu Tunç ve başarılı oyuncu Melisa Şenolsun’la çalıştı.

Umman’da çekilen klibin ilk gösterimi, geçen günlerde Amerika’nın önemli kanallarından NPR’da yapıldı.

Melisa Şenolsun’un performansı Amerika ve Avrupa’daki birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı.

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 20 yaşında olan genç oyuncunun Efecan Şenolsun adlı bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Melisa Şenolsun’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 59 kilodur.

6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun ablası sayesinde tiyatroya adım atmıştır. Ablasının tiyatro gösterisini izlemeye giden Melisa Şenolsun ablası gibi oyuncu olmaya karar vermiştir. 7 sene boyunca jimnastik ve bale kurslarına giden Melisa Şenolsun sporla iç içedir. Melisa Şenolsun’un saçları sarı, gözleri ise yeşildir.