SON TV

Merakla beklenen Yüzleşme dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin merakla beklenen iddialı dizisi Yüzleşme'nin, ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kirazcı'nın oynadığı Yüzleşme dizisi çarpıcı konusuyla da dikkat çekti.

Merakla beklenen Yüzleşme dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin merakla beklenen iddialı dizisi Yüzleşme’nin ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kirazcı’nın oynadığı Yüzleşme dizisi çarpıcı konusuyla da dikkat çekti.

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı, yapımını T Company’nin üstlendiği “Yüzleşme” dizisi yakında Kanal D’de!

OYUNCU KADROSU

Yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği “Yüzleşme”nin başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kirazcı paylaşıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel oturuyor.

Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide ‘Masal’, Engin Öztürk de ona büyük aşkla bağlı ‘Ömer’ rolüne hayat verecek. Antalya Alanya’da müthiş bir platonun kurulduğu diziyi Ömer Faruk Sorak çekecek, dizinin senaryosu ise güçlü kalem Altuğ Küçük imzası taşıyor. İntikam hikâyesi üzerine kurulan dizinin cast direktörlüğü ise Gülden Avşaroğlu yaptı.

YÜZLEŞME KONUSU NEDİR?

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası’nda geçen hikayede geçmişte yaşanan olaylar, sırlar teker teker gün yüzüne çıkarken kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

GÖZÜM GİBİ BÜYÜTTÜĞÜM KIZIM KAYIP

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in üstlendiği “Yüzleşme” dizisinin tanıtımı merak uyandırdı. Aile işi olan çiçek yetiştirme ve esans üretimiyle uğraşan Fikret’in (Uğur Yücel) “Özüm gibi, gözüm gibi büyüttüğüm kızım kayıp. Bir o yok, bir de kokusu yok” dediği tanıtım, izleyenleri duygulandırdı.

BÜYÜK SIRLAR AÇIĞA ÇIKACAK

Dizinin başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu paylaşıyor. Ayrıca Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Darda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül de oyuncu kadrosunda yer alıyor. “Yüzleşme”, 15 yıl boyunca saklanan sırların açığa çıkmasıyla Kalender kasabasında hayatın bir anda değişmesini konu alıyor.

Yüzleşme dizisinde Uğur Yücel’in oynadığı Fikret Kalenderoğlu, koku üreten bir parfümcü… Gonca isimli kızı kayıp olan Fikret, kızını ve onun kokusunu ararken yaşayacağı olayları yansıtacak.

Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide ‘Masal’, Engin Öztürk de ona büyük aşkla bağlı ‘Ömer’ rolüne hayat verecek.

ETİKETLER: