SON TV

Meral Kaplan’ın boşanmasında flaş gelişme!

Ünlü oyuncu ve eski manken Meral Kaplan, eşi iş insanı Erhan Kanioğlu'na açtığı boşanma davasında son dakika gelişmesi yaşandı. Kızlarının velayetini almak için talepte bulunan iş insanı Erhan Kanioğlu'nun talebi mahkemece reddedildi.

Meral Kaplan’ın boşanmasında flaş gelişme!

Ünlü oyunvu ve eski manken Meral Kaplan 2018 yılında eşi Erhan Kanioğlu’na kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açmıştı Kaplan, boşanmak için Erhan Kiani’den 2 milyon lira tazminat ile çocuğunun velayetini istemişti. Buna karşılık iş insanı karşı boşanma davası açmış ve Meral Kaplan’dan 1 milyon lira manevi tazminat ve 50 bin lira maddi tazminat istemişti.

YENİ GELİŞME

Yaklaşık 4 yıldır devam eden boşanma davasında taraflar arasındaki çekişmeye bir yenisi eklendi. Kızlarının velayeti anne Meral Kaplan’da bulunuyordu. Baba Erhan Kanioğlu velayeti almak için mahkemeye talepte bulundu.

VELAYET TALEBİ REDDEDİLDİ

Bugün Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Meral Kaplan katıldı. Mahkeme, Erhan Kanioğlu’nun talebini değerlendirdi. Mahkeme, kızlarının velayetinin Kaplan’da kalmasının devamına Kanioğlu’nun talebinin reddedilmesine karar verdi.

Kaynak: SABAH